EXTREME > Фрірайд, Дьорт

ФР ТРАСА!!!!ОЙОМАЙО!!!

<< < (6/41) > >>

Vintage:

--- Цитата: ROLLIN від 31.01.2010, 18:44:23 ---...
  в данній темі ніхто не відписує,відповіднонема зким  поговорити.правилльНО?
Відповідно тема нуляча. Такшо її можна сміло закривати)

--- End quote ---
Не хвилюйсь Rollin, скоро прийде гарна тепла пора, і тоді ця тема "оживе" повідомленнями типу
"Пацики а давайте зберемось там-то і там-то та зробимо кльову трасу (кльовий трамплін)?"
 І "пацики" відзовуться, та допоможуть. А тоді підуть розмови про зламані вилки, погнуті обода але, то - є життя  :)

  Дьорт (англ. Dirt)

Катання на землянному гавні з трамплінів. Трампліни зведені цілком із землі, або з соломи, зверху покритої землею. Кожний трамплін складається з декількох частин - це зліт і приземлення. Також часто між злітом і приземленням існує невелике провалля. Приземлення вище по рівню ніж злітна частина. В правильно зведенній трасі в райдера немає потреби крутити педалі, він підлітає на трампліні й при приземленні набирає достатню швидкість для наступного стрибку. Це досягається зарахунок підбирання правильної відстані між трамплінами, а також відстані між участками злету й приземлення.
                                                                                                 (Вирізка з Вікіпедії)

Прийде та пора, про яку я згадував вище, і побажаю я Вам вдалих польотів!!!

spirit:

--- Цитата: teodor4ik від 31.01.2010, 19:11:33 ---доречі по темі... що являється хорошим місцем для прокладання трасси?

--- End quote ---
крутіший, довший спуск, злі каміння, коріння...аррр... хочу в гори.. :(
Дописано : 31.01.2010, 21:50:25
--- Цитата: Mordon від 31.01.2010, 18:26:09 ---Народ,а давайте коло пристані(на орбіті) ше одну трасу замотив,веселіше буде....=)

--- End quote ---
ти чий будеш?

ROLLIN:
Vintage,гарно пишиш,дівчатам певно злегкістю росказуєш .  *party*

А дьорт  з соломи це вже -цікаво.
В даній велотусовці є люди які багато говрять і ніц не роблять і зявляються на покатульках,
тіки в Нд. бо  блаблабла..
А є такі які і працють і помагають рити не зважаючи на те шо ше найблищим часом їм там ше стрьомно стрибати.

а в сінг хтось хоче пострибати? Сьогодні випало норм снігу.

Erazel I-st:
Хлопці, менше агресії. Ви так всіх новачків розлякаєте.
 Вінтаж, пиши простіше а то я ніхера нерозумію що ти сказати хочеш. Таке враження що ти нарив забористої трави.

Vintage:
Sorry, то я троха на Rollin-a позлюкався за його "тема нуляча"! А хтось же її - створював!!!
 А надумаєте трасу, чи трампліни робити або поправити після зими, то кличте, я своїм "тєжким шоссером" можу не одну лопату в будь-який лісок доставити (ровер шо бус  :) ), головне шоб ті лопати були.
 Вирізка з Вікі - цілком реальна, а підкреслені рядки там - мені сподобались, ну, в тому плані що класно би було реально таку місцину підшукати і з дотриманням того опису зробити Дьорт. Хоча мені на ньому - не літати  :'(

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version