EXTREME > Фрірайд, Дьорт

ФР ТРАСА!!!!ОЙОМАЙО!!!

<< < (34/41) > >>

Erazel I-st:

--- Цитата: Andrizzio від 03.03.2011, 12:40:36 ---бо хочеться їхати довше 5ти секунд

--- End quote ---
А їхати під кутом і зигзагами прокласти трасу релігія мішає? ПРосто нарити там так щоб дорога петляла а не йшла прямолінійно вниз

spirit:
знайшов я про шо ти, Тед, казав, як сказав Андрій глуш не реальна, знайшов я там один прікольний схил, та економити 10км і їхати по розбитій дорозі бажання нема, так шо будем притримуватись попреднього плану і коли зробимо розвідку то можна буде шось детальніше говорити.
--- Цитата: Erazel I-st від 03.03.2011, 12:37:29 ---Слухайте, жаби-мандрівниці, а чим вам схил біля джерел на каналі не катить?

--- End quote ---

де це?

skaz:

--- Цитата: Erazel I-st від 03.03.2011, 12:37:29 ---Слухайте, жаби-мандрівниці, а чим вам схил біля джерел на каналі не катить?

--- End quote ---

це де?


а взагалі як варіант то будувати трасу - буквально за пару метрів від нашої, але шоб вона йшла по яру, там схил є стабільно і варіантів купа, їхати далеко не тре.

час від часу їзджу до Львова - ну й розглядаю краєвиди, скажу так є купа місцин для ФР\ДХ

плюси: легко можна добратись до місця, а також те що там не буде людей, які будуть руйнувати, заважати, красти лопати і т.д.
наприклад 1 елекричка в 8,40 - туди  - назад в Тернополі в 19,20 - якшо брати шо десь годину туди назад то виходить біля 6 годин катання.
ну і мінус звичайно - що за це тре платити

як варіант можна розглянути інші напрямки дизелів -електричок

Erazel I-st:

--- Цитата: spirit від 03.03.2011, 14:24:51 ---де це?

--- End quote ---
Його видно з Білої. Це схил що йде від поля до каналу за Пронятином. Між пронятином і обїздною дорогою.

Приблизно десь там, чи навіть ближче до обїздної. В общім переїзджається в кінець пронятина вниз і зразу той горб починається


Ось, найшов "рельєфний" вид. Виділив схил у нас в лісі і схил того пагорба. Як бачимо схил в лісі більш пологий. А на каналі більш стрімкий.

Andrizzio:
Кременець
 


http://vlashchuk.blogspot.com/2010/07/blog-post_10.html тут ше пару фото

то окультурено, а нічийного думаю тоже багато

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version