EXTREME > Фрірайд, Дьорт

ФР ТРАСА!!!!ОЙОМАЙО!!!

<< < (31/41) > >>

Erazel I-st:
Валік, виклади пліз приблизні плани і думки що ти збираєшся рити. Бо може просто народ незнає на що підписуватися буде от і не наважуються погодитися. Або ж може є й такі яким рити якийсь Н-ний виліт влом, так як ітак там пуляти небудуть так що він їм нафіг невпав, а от нарити якусь стіральну доску чи пологий контр не відмовились б (я наприклад)

ROLLIN:
Планів багато ,але є паруваріантів для лайта для Аля ДХ і можливо для кк,якшо будуть бажаючі !

Треба зібратись і на місці говорити такшо давайте в ЧТ  зберемось і обговримо,ато наші КАтрі вобще пропадає відтрас!
непроти помогти для КК трас ! ГОТОВІ?

spirit:
так, сонце пригріває, треба потрохи виходити зі сплячки, для початку питання на засипку, хто памятає де лопати? і чи вони взагалі ше були перед зимою?

Erazel I-st:
Та собсно там же де й твій байк - в далеких іноземних невідомих місцинах. Нові треба походу.
 ПИтання на засипку - а які плани що-до риття? Вже придумав що конкретно хочеться нарити?

spirit:
Спочатку потрібно відновити все шо є, може шось переіначити, збільшити, підсипати і т.д., а в перспективі треба переходити на "новий рівень" і зробити якусь більш дхшну трасу, для чого потрібний нормальний спуск, наскільки я памятаю минулого року ми зупинились на Кременці, думаю найблищим часом я туда зїжджу і огляну шо і як, чи є де розвернутись і чи воно взагалі того варте.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version