Загальний > ВКРАЛИ ВЕЛОСИПЕД

Вкрали велосипед Carrera (Vengeance)

<< < (2/2)

YxTu:

--- Цитата: vit від 24.08.2016, 00:55:32 --- Готовий віддати 500грн. тому хто ПЕРЕКУСИТЬ мій замок. Я не жартую, самому цікаво.  Під`їду куди треба, знімемо все на відео, поділимся експериментом з народом.
 Чекаю на пропозиції О67 3О4 7962 Вітя

--- End quote ---

Ну так не чесно, писати треба було так :
- 500 грн платиш ти якщо перекусять твій замок.
- а якщо не перекусять то платять тобі 500 грн !   8)

Pozitiff:
не забувайте шо ріжуть тільки дурні злодії, розумні вскривають сам механізм, і тут вже ваші титанові дуги до задниці..
це так само як люди заказують вхідні двері з антизрізними завісами, ну хто в підїзді буде різати болгаркою ваші двері?!! а вот замок (любий) вскривається без шуму за відносно невеликий проміжок часу, навіть контори офіційні є аварійне відкривання дверей, чел за пару хвилин вскриває при вас ваші двері, і замок після цього робочий

Штир:
Велосипед знайшли. Поліція допомогла. Не буду описувати як знайшли, але можу сказати, що злодіїв, які крадуть велосипеди чекають багато несподіванок.

Ruslan 75:

--- Цитата: Штир від 02.09.2016, 13:18:14 ---Велосипед знайшли. Поліція допомогла. Не буду описувати як знайшли, але можу сказати, що злодіїв, які крадуть велосипеди чекають багато несподіванок.

--- End quote ---

от і добре що знайшли!...команду формуєш на марафон?...хоча розумію що зараз усім не до марафону....

Штир:

--- Цитата: Ruslan 75 від 02.09.2016, 13:24:59 ---от і добре що знайшли!...команду формуєш на марафон?...хоча розумію що зараз усім не до марафону....

--- End quote ---
Поки нічого не казав, але головне самому бути у формі, а хлопці катають постійно. Ми сьогодні в Рай каталися (купалися, шашлики їли і всяке таке), денний пробіг 130км.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version