Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

Камера

<< < (2/2)

switch:
Може ви шини юзаєте не за призначеням? Типу по асфальту на мяких кантрійних ганяєте?
Я звичайно катаю менше ніж ви, але проколи в мене досить велика рідкість, причому всі рази що були - прокол був саме в кантрійних з порівняно високим протектором. А семі-слікова DTH не прокольювалась ні разу, хоч протектор там мінімальний. Просто там гума мяка, для грунту, а тут жорстка, для твердого покриття.
Катаю на розмірах 2,25-2,3, качаю максисмум 2,5 атмосфера певно, не люблю тряски на жорстких колесах.

---ANDRE---:

--- Цитата: sergyjko від 29.06.2016, 13:36:05 ---певно така вага завдяки фірмовій системі антипроколювання SmartGuard

--- End quote ---

Все вірно, вага завдяки фірмовій системі антипроколювання SmartGuard.
Це реальне фото покришки, яку я виставив. На фото, що є в неті, покришки з голубою відміткою, мої - з червоною. Як пояснив мені продавець, це заводські оригінальні покришки, які йшли разом з велосипедом, а на продаж випускаються з голубою відміткою.
Я в основному катаюся на асфальтному покритті, в місті, так що думаю в самий раз. Я їх не брав спеціально від проколів, просто так співпало, що моя одна покришка тріснула (від часу експлуатації) і потрібно було термінова заміна, а в наявності у мого продавця була Schwalbe SmartGuard Marathon Plus, от і взяв. Я задоволений.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version