Загальний > Справжні велосипедисти

Нещасні випадки підчас поїздок

<< < (31/31)

Ulka:
ой, щось давненько ніхто не писав  :P але то може і на добре  :)

іхалала по маленьку на ровері (сама, без дитини), задзвонив телефон, зупигнилисася, поговорила, і впала  :o невтримала ровер і він гепнув і потяг мене за собою. я банально не втирмала рівноваги і правою ногою застряга в задньому колесі, прицьму сильно "пошкодивши" ноготь. ну приїхала додому, промила, замастила. тай по всьому. це сталося в суботу о 8-30 год ранку. а в понеділок пішла на робту, находилася - то до вечора вже так палець болів - що торба. сьогодні пів дня ходила по равмпунктах і хірургах. зробили мені безплатний педікюр  :D :D сказали, щоб наступного разу одразу до них їала, бо "пошкоджений" ноготь треба видалити,  і відправили додому.
все б нічого, але ренген показав два задавнених переломи пальців  :o отоко живеш і навіть не знаєш що пальці поламав  :o

vit:

--- Цитата: Ulka від 15.07.2014, 16:56:09 ---і правою ногою застряга в задньому колесі,

--- End quote ---

  :D Вже не можу реготати.

mix_g:

в мене вже пару раз так шльопанець застрягав в колесі  :laugh:
але це не смішно, бо якби не моя швидка реакція, то тоже б лежав з ногою в колесі

Schults:

--- Цитата: mix_g від 15.07.2014, 18:01:23 ---в мене вже пару раз так шльопанець застрягав в колесі  :laugh:
але це не смішно, бо якби не моя швидка реакція, то тоже б лежав з ногою в колесі

--- End quote ---

 :D :laugh: :laugh:

org100h:
Минулої осені по дурості вломав запястя правої руки. Тепер з'явився нав'язливий страх на всяких стрибачках. Пічалька

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version