Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

Тернопільських велосипедистів занесуть в базу

<< < (2/2)

org100h:

--- Цитата: Terrorist від 15.04.2016, 10:42:18 ---Бляяя... чотири ашани на повну переборку... і так роботи купа  :(

--- End quote ---
Відправ їх до альфонса )))))

Vadila:
Як вони умудрились так швидко вгробити їх?  *dontknow*

peppermint:

--- Цитата: mix_g від 14.04.2016, 17:27:39 ---ООо, треба самому підкотити до поліцая і запропонувати занести свого велосипеда в їхню базу!

--- End quote ---

Ти ще знайди того поліцая. Я от сьогодні вирішив, що не буде лишнім таки  внести дані про свого роверика в ту базу. Поїхав в центр зранку до  міліції (під арку). Мені там кажуть - ми не в курсі - Вам треба в поліцію. А вона на масиві Новий Світ.
Поїхав на Новий Світ на Котляревського. По дорозі на перехресті ближче до мосту засік  поліцейську машину - дай думаю спитаюся. Поки доїхав до них - вони вже поїхали. Зате побачив в траві мужичка і збоку його ровер валявся. Мужик трохи  в крові. Зі слів того мужика - його підрізав якийсь чудак з державними номерами ( чи то охоронна якась фірма чи ще щось таке). В мужика розсічена права брова і купа крові. Зате поліція там недалеко стояла - на нього уваги  ніякої не звернула. Отакі то справи.
Дані про свій велик я все-таки подав до поліції. Вірніше черговому , що на поліцейському КПП сидить. Процедура проста - фото загального плану велика зі мною в придачу. Фото  паспорта на велик. В техпаспорті вписано номер рами і ще трохи технічних даних типу модель велосипеда, назва, колір і дата покупки . Моє прізвище  ну і все. База даних у них в закритому доступі.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version