Загальний > Забави роверові

Велодень 2016

<< < (5/6) > >>

Crashd80:
Як на рахунок карнавального велопробігу?

malecha:

--- Цитата: Crashd80 від 12.04.2016, 01:55:49 ---Як на рахунок карнавального велопробігу?

--- End quote ---
як на мене, то незручно, некомфортно і зажарко.

Антон Одобецький:
!!!ОФІЦІЙНО!!!
Ахтунг, Ахтунг!!!!
Велодень-2016 буде проводитися орієнтовно 04.06.2016 року!!! Зараз проходить процес підготовки документів. Хто хоче долучитися - пишіть у тему. Будемо раді отримати допомогу!!!
Організатори

Crashd80:

--- Цитата: malecha від 13.04.2016, 21:35:13 ---як на мене, то незручно, некомфортно і зажарко.

--- End quote ---
Тоді вдягай костюм Адама.
Зручно і не жарко

Надіслано від мого XT1080, використовуючи Tapatalk

Crashd80:

--- Цитата: Антон Одобецький від 19.04.2016, 17:23:54 ---!!!ОФІЦІЙНО!!!
Ахтунг, Ахтунг!!!!
Велодень-2016 буде проводитися орієнтовно 04.06.2016 року!!! Зараз проходить процес підготовки документів. Хто хоче долучитися - пишіть у тему. Будемо раді отримати допомогу!!!
Організатори
--- End quote ---
Є пропозиція.
Перенести на 05.06.2016 року.
І це не тільки моя просьба. Багато людей в суботу працюють, багато поїдуть на дачі і в села. А в неділю на годинку 12 було б зручно для всіх. Оскільки неділя, робити неможна (більшість наших містян християни) назбиралося б більше люду. Та й більше народу гуляють по місту а значить досягти основної мети велодня буде більше шансів, так як нас побачить більше людей і можливо теж захочуть розвивати в собі "велокультуру".
Я особисто через те що по суботах працюю вже декілька років немаю змоги потрапити на велодень...[emoji30]

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version