Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

Вибити дозвіл з міськради будувати щось в лісі

(1/2) > >>

Erazel I-st:
Вчора подумав а може б то вибити в міськраді дозвіл офіційний будувати велосипедну трасу в лісі за дальнім пляжем. Щоб можна було строїти і жодна морда не могла сказати слова проти, бо все буде робитися з офіційного дозволу.
 Тобто щоб тільки дали дозвіл там рити і строїти конструкції з дерев повалених, ну щоб лісничий не чіпався.
 Може то давайте підключимо АВТ і підемо пониємо в міськраду? Вони ж зараз взялись за популізм. авось протиснемо. Від них ж нічого не вимагається, лише щоб дали дозвіл, дальше ми самі.
 Звісно можна рити й без того всього. але надоїло що часто розвалюють конструкції. А так можна буде на офіційних засадах дати в морду ну і щоб боялись там щось розтаскувати бо це буде вважатися порчею комунальної власності  :D

Отже, хто знає що для цього треба, що і куди писати/йти?

ancikv:
Ліс за пляжем територія Кутківець. Такщо  ТМР тут ніпричім. Ну принаймі я так думаю.

YxTu:
Щоб рити землю в лісі і користуватись деревами :question1: які там є потрібно дозвіл лісника він там керує міська рада тут не допоможе. :lipsrsealed:
Необхідно найти лісника :police: який відповідає за ліс в якому хочете будувати чи копати і з ним балакати/домовлятись.

Тільки від нього такі речі залежать. 8) 

Erazel I-st:
Угу, ясно. Той дозвіл нафіг не впав по суті, ітак можна рити. Просто думав що буде якись юридичний захист в разі чого. Ну типу коли сам буду в суботу там щось рубати і строїти щоб міг з чистою душею посилати тих автохтонів хто буде претензії висувати.

sergyjko:

--- Цитата: ancikv від 09.02.2016, 09:09:06 ---Ліс за пляжем територія Кутківець. Такщо  ТМР тут ніпричім. Ну принаймі я так думаю.

--- End quote ---
села Кутківці та Пронятин підпорядковані ТМР

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version