Загальний > Оголошення

ШОК!!! Нова велодоріжка в Тернополі

<< < (4/6) > >>

Стечкин:

--- Цитата: xlibes від 16.10.2015, 15:32:49 ---То не показуха. Просто над виконавцями треба було реально довго нависати, щоб зрушити їх з місця. І поки справа пішла, то вже аж осінь прийшла.
Так буває. Ви краще, шановні, пропонуйте конструктив, а не просто обпльовуйте. Так кожен зможе. І ще мені реально важко уявити як би так вийшло, щоб всім нараз вгодити?

--- End quote ---

ніби ти, сонечко ясне, деякий час жив у Британіїї, то міг би нас, диких свинів, просвітити як там воно з велодорожками

а вот я того року звернув увагу - в німаків і поляків якщо велодоріжка проходить по тротуару, то викладена червоною плиткою
причому далеко не тре їхати - починається на в"їзді у Перемишль

наші рагулі, шо не сплять ночами і за простих людей дбають - типа шо би ще в них вкрасти - звичайно такого не знають, тому вважають шо червона плитка призначена лише для того, жобись тротуар був красивший і малюють велодоріжку виходячи із свого бидлячого розуміння

так шо конструктив дуже простий - прострілювати тим слугам народу голову - там принципово неможливо мозок пошкодити - і вішати кожен день нового на ліхтарі...

xlibes:
Про велодоріжки Британії розказував раніше і висвітлював тему як міг. Давно було. Забулося.

У наших виконавців нема ще досвіду із впровадження доріжок. Кожна наступна буде щоразу кращою.

Vadila:
Знаю, що в Європейських країнах за ходьбу по вело доріжці можуть впаяти штраф 30 євро

Стечкин:

--- Цитата: xlibes від 26.10.2015, 00:59:36 ---Про велодоріжки Британії розказував раніше і висвітлював тему як міг. Давно було. Забулося.

У наших виконавців нема ще досвіду із впровадження доріжок. Кожна наступна буде щоразу кращою.

--- End quote ---


ну то нагадай де ти там чого розказував
чомусь ніхто не чув/не бачив твоїх розказів

а шо до того шо наступна буде кращою - ти прям як слуга народу говориш - бо ж вони живуть чим далі тим краще

а прості трударі-хлібороби - чим далі тим гірше...

Horsbor:
До речі, смію замітити, що та велосмуга не має статусу "велосипедної доріжки" а є просто рекомендованим напрямком руху велосипедистів.
Ну і звісно деякі велоактивісти відзначають, що при нанесенні цієї смуги ті хто це робили зовсім не питалися думки, або поради чи то роверистів чи то активістів. По суті просто зробили шоб було. І скоріш за все ті хто робили ту велосмугу самі на роверах їздили десь так ще в дитинстві))

А про велодоріжки Британії я пригадую, що йшла мова на одному з велофорумів. http://hors-bor.dreamwidth.org/18063.html

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version