Загальний > Оголошення

ШОК!!! Нова велодоріжка в Тернополі

<< < (3/6) > >>

Oleg:

--- Цитата: peres від 16.10.2015, 15:13:29 ---а скажіть мені будь-ласка, науя нащо в парку ту показуху, щей на зиму, коли кількість  велосипедистів кардинально зменшиться, і чи я буду мати "імунітет" коли когось намотаю на колесо в межах тої доріжки :D

--- End quote ---

Щойно вичитав інфо, що це не велодоріжка, а рекомендована смуга руху для велосипедистів, тому не буде знаків, лише піктограма велосипеда. Якщо це правда, то "імунітет" пропадає   *dontknow*

bahja:
В Львові зараз є багато велодоріжок, і оформленні досить нормлаьно, правда в Львові по основній дорозі трохи складно їздити тому велодоріжка це необхідність тут. Біля роботи ремонтують тротуари, клали бруківку і зразу ж виділили місце  і зробили велодоріжку, але не так як на даному на фото біла лінія намальована , а відокремлена і асфальтована.

peres:

--- Цитата: xlibes від 16.10.2015, 15:32:49 ---То не показуха. Просто над виконавцями треба було реально довго нависати, щоб зрушити їх з місця. І поки справа пішла, то вже аж осінь прийшла.
Так буває. Ви краще, шановні, пропонуйте конструктив, а не просто обпльовуйте. Так кожен зможе. І ще мені реально важко уявити як би так вийшло, щоб всім нараз вгодити?

--- End quote ---

я на всі 100500% за те, щоб в місті облаштували велодоріжки, велопарковки і т.п., але не таке "для галочки" якоїсь партії під вибори, адже по-любому хтось "кашлянув кеш" на фарбу, і в бюлетні напишуть, які ми хороші, які ми красавци, ми розвиваєм велоструктуру на Тернопільщині, голосуйте, а ми вам ще десь полоску намалюєм, МОЖЛИВО  :D, але нащо воно в парку, де в літні вихідні дні не тощо їздити на ровері, ходити "тісно". ІМХО 100пудовий переводняк фарби і трудогодин. велодоріжки потрібні на проїжджих частинах, зараз худо-бідно ремонтують дороги, то чому коли малюють дорожню розмітку не намалювати велодоріжку, таке я би оцінив як бажання щось змінити і допомогу велоруху Тернополя. ІМХО2 :) сама крута велодоріжка в Тернополі в напрямку Смиківців.
 п.с.
       ніхто нікого не обпльовує і годити всім на раз не потрібно, хлопці ви ж вже дорослі, а тішитися полоскою на бруківці, як молода
лялькою на капоті :D,  дякую за хороший настрій від перегляду фотозвіту

xlibes:
Намалювати розмітку - це найпростіший метод "створення" велодоріжки.  Але навіть у цьому випадку потрібно десь брати фарбу і ніхто самовільно не може цього робити.
За всі роки, що я кручу педалі містом, схожих прецедентів не було. Велосипедисти на фарбу не скидалися.

А щодо інших методів створення велодоріжок, то вони набагато затратніші. Якщо для тисяч автомобілістів у Тернополі не зробили нормальних доріг, то і жалюгідній купці в кілька сотень велосипедистів ніхто нічого не збудує. Особливо у тих місцях, де просто фізично бракує місця.

Висновок напрошується лише один - нарощувати кількість велосипедистів, щоб їх помітили і реагували на їх побажання. Або їздити собі далі тихенько де тільки їздиться та отримувати чортів від автомобілістів і пішоходів.

YxTu:

--- Цитата: Oleg від 16.10.2015, 09:43:28 ---ДОПОВНЕННЯ

Дальше було гірше, оцініть.



--- End quote ---

нічого страшного підписуєм петицію:
http://e-dem.in.ua/ternopil/Petition/View/3

 і маф заберуть

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version