ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

TREK 8500 (2011)

<< < (3/6) > >>

vit:

--- Цитата: sergyjko від 06.10.2015, 07:22:16 ---вага 12,3 кг )) чого така - не знаю )) на чому ше скинути - тоже не знаю )))

--- End quote ---
  Раму важив? Треківці не надто переймаються вагою своїх алю рам. + ростовка не дитяча, в результаті отримуєм 2300 +- 50.
 Шо за педалі? *dontknow* Візьми wellgo магнієві.
 2.25? вагоманьяки втрачають свідомість на першій цифрі...
 Обода не з легеньких, тре було на syncross заглядати
 Передня гідролінія надто довга :)

sergyjko:

--- Цитата: vit від 10.10.2015, 01:17:15 ---  Раму важив? Треківці не надто переймаються вагою своїх алю рам. + ростовка не дитяча, в результаті отримуєм 2300 +- 50.
 Шо за педалі? *dontknow* Візьми wellgo магнієві.
 2.25? вагоманьяки втрачають свідомість на першій цифрі...
 Обода не з легеньких, тре було на syncross заглядати
 Передня гідролінія надто довга :)

--- End quote ---


рама з рульовою, кареткою і підсидільним зажимом менше 2 кг важила, десь 1900
педалі якісь простенькі, рамка така гнута, хз чи на них можна шось скинути
вужчі шини точно не поставлю ))))
обода не важив, на рідному сайті заявлена вага 540 грам, то вроді не багато ))

ну і на кінець, коли збирав велосипед то про вагу не думав )) просто хотів шоб гарно їхав і на вигляд був красивий )
їде дуже гарно і вигляд мене радує, пригледів ще ось такий підсиділ, для повного феншую


switch:

--- Цитата: vit від 10.10.2015, 01:17:15 ---  2.25? вагоманьяки втрачають свідомість на першій цифрі...

--- End quote ---
Їздив на 2.1 певний час, потім вернувся на 2.3, і на вужчі вертатись не хочу більше. :)
хоча по місту мабуть забагато, але в лісах і полях - саме те. набагато стабільніше і мякше іде. Я мастив трястись на сухих гілках на вузьких покрах заради економії в яких пару сот грам :)

sergyjko:
поставив коротший винос і купив собы шолом  :)

Стечкин:
шолом то є така аксесуар шо мусить бути обмитий, причому ж кількість пропитих грошей повинна щонаймеш втричи перевищувати вартість шолома

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version