Загальний > Оголошення

проекти розвитку велоінфраструктури від ВелоТернопіль

<< < (3/5) > >>

Стечкин:
ну то ж в європу йдемо
звичайно, шо своїм власним, невідомим нікому шляхом

з того шо бачив на власні очі в Австрії і Німеччіні можу стверджувати, шо в будь яку частину міста можна дістатися не виїзжаючи на автомобільну дорогу і пішоходний тротуар

бо рівень життя в західній європі зумовлений тим, що вони починали з будівництва доріг і общєствєнних туалетів
а в "європейскому місті" Тернопіль хто де бачив безплатний туалет чи хоч би 100 метрів хорошої дороги?

ні, ну звичайно дороги в Тернополі ремонтують - по півроку, після того ремонту дорога протримається пару місяців
німці чомусь ремонтують дорогу за одну ніч, після чого та дорога не потребує ремонту років зо 20

але ж наші по всьому місті при повній відсутності велодорожек наставили велопарковок - тіьки чомусь біля школ/вузів/лікарень жодної не поставили
але ж поставили під мерією...

prizrak_design:
Біля шостої школи є велопарковка 100%. ;)
Не бачу сенсу в прокладанні велодоріжки навколо ставу. Для чого? Там що напружений авто/пішоходний рух?! Я там навіть з дитиною нормально проїжджаю. Краще зробити велодоріжки там де це дійсно необхідно. Збаразька, Бандери і т.д.

Ruslan 75:

--- Цитата: Стечкин від 27.07.2015, 10:52:09 ---ну то ж в європу йдемо
звичайно, шо своїм власним, невідомим нікому шляхом

з того шо бачив на власні очі в Австрії і Німеччіні можу стверджувати, шо в будь яку частину міста можна дістатися не виїзжаючи на автомобільну дорогу і пішоходний тротуар

бо рівень життя в західній європі зумовлений тим, що вони починали з будівництва доріг і общєствєнних туалетів
а в "європейскому місті" Тернопіль хто де бачив безплатний туалет чи хоч би 100 метрів хорошої дороги?

ні, ну звичайно дороги в Тернополі ремонтують - по півроку, після того ремонту дорога протримається пару місяців
німці чомусь ремонтують дорогу за одну ніч, після чого та дорога не потребує ремонту років зо 20

але ж наші по всьому місті при повній відсутності велодорожек наставили велопарковок - тіьки чомусь біля школ/вузів/лікарень жодної не поставили
але ж поставили під мерією...

--- End quote ---

крім мерії є ще багато... думаю штук 50 буде а може й більше....ти в ТНЕУ бачив які прикольні??? там вже типу як мистецтво...

Ruslan 75:

--- Цитата: prizrak_design від 27.07.2015, 12:01:00 ---Біля шостої школи є велопарковка 100%. ;)
Не бачу сенсу в прокладанні велодоріжки навколо ставу. Для чого? Там що напружений авто/пішоходний рух?! Я там навіть з дитиною нормально проїжджаю. Краще зробити велодоріжки там де це дійсно необхідно. Збаразька, Бандери і т.д.

--- End quote ---

так, підтримую!

велодоріжка біля ставу - досить специфічна штука.... нам однозначно хочеться велодоріжки, АЛЕ.... буде велодоріжка і тоді з дитиною буде важко пройтись біля ставу, бо велосипедисти як скажені будуть їхати по ній...ну так є.... а зараз хоч трохи помаліше...це питання потребує дискусії...і взагалі вважаю не треба копіювати досвід Львову))) там беруть тротуар ділять на двоє - маркують трасу для велодоріжки і кажуть що вони вже в єврОПІ))))...а реально виглядає так - йде мама з дитиною і ще з сумкою - тому відповідно на 50 см тротуару не поміщаєшся, або сумка на межі велодоріжки або дитина там йде і тут пролітає велосипедист, в кращому випадку збиває сумку ...а в гіршому робить наїзд на дитину і хамить жінці що вона не дивиться за дитиною....можливо це не зовсім так - але дуже схоже, зрештою.....є в львівян і гарні велодоріжки....які зроблені між дорогою і тротуаром на зеленому газоні, тобто газон зруйнували і зробили велодоріжку....приблизно так....

Штир:
Велодоріжка для того і призначена, щоб тільки велосипеди. Пішохід може використовувати велодоріжку тільки коли немає тротуара. А от велосипедист (крім дітей до 7 років) не може їздити по тротуарах. Проблема у тому, що велодоріжка ситуацію у парку не змінить, просто тому, що культури бракує. Коли я бачу пацанів, які женуть по тротуару з шв. 15 км/год на одному колесі, хочеться взяти біту і...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version