Загальний > Забави роверові

Веломарафон "Re: Тернопільська Сотка 2015. Стежками Козаків" 11.07.2015

<< < (2/11) > >>

Horsbor:
Я зареєструвався, маю бути!) Хочу покращити позаминулорічний результат)

YxTu:
планую бути !

2day:
Можна було б поїхати. Але там умова - велошом... не їжджу з таким ніколи

Andre:

--- Цитата: Horsbor від 27.06.2015, 00:08:14 ---Я зареєструвався, маю бути!) Хочу покращити позаминулорічний результат)

--- End quote ---
а який був результат?
і взагалі, який час буде в призових місць орієнтовно? хотів би взяти участь, але боюсь, що трохи не в формі ).
знайшов звіт по львівській сотні, то там 2:50 перше місце :). для мене то трохи космічний результат.
тим більше не подобаються мені шосейні ровери і великі колеса :).

--- Цитата: 2day від 28.06.2015, 10:51:29 ---Можна було б поїхати. Але там умова - велошом... не їжджу з таким ніколи

--- End quote ---
і я ніколи не їздив, але планую таки прикупити...
а то часом їдеш отак 55км/год з гори і стараєшся не думати про те, що це "трохи" небезпечно.

skeleton13:

--- Цитата: bahja від 23.06.2015, 23:15:00 ---Блін на морях в цей час :( пропоную перенести на 25.07.2015  :)

--- End quote ---
дякуєм за пропозицію...але дата вибрана не з проста...це між Львівськими 400 і 600...шанс сусідам приїхати розімнятись між такими серйозними дійствами...

осінню ше шось придумаєм надіюсь, вже буде у Вас можливість взяти участь...
До речі в Києві сотня буде десь на початку вересня...можете спробувати в столицю в гості  :)
--- Цитата: Dok62 від 26.06.2015, 18:08:35 ---Було б добре опублікувати список зареєстрованих і постійно його оновлювати. :)

--- End quote ---
вельми вдячні за пораду досвідчених Рандонерів! Вже зроблено :)
Станом на 30.06.2015 - 22 зареєстрованих.
--- Цитата: 2day від 28.06.2015, 10:51:29 ---Можна було б поїхати. Але там умова - велошом... не їжджу з таким ніколи

--- End quote ---
та...техніка безпеки на такому дійстві має хоч якась буде...розумієм шо особиста безпека це є Особиста безпека...і типу "кого гребе моє горе?"...але хочеться спокійно спати організаторам і не переживати за учасників і не давати лишньої роботи лікарям...)
можливо якісь добрі люди позичуть на 1 день шолом...

--- Цитата: Andre від 29.06.2015, 15:50:49 ---а який був результат?
і взагалі, який час буде в призових місць орієнтовно? хотів би взяти участь, але боюсь, що трохи не в формі ).
знайшов звіт по львівській сотні, то там 2:50 перше місце :). для мене то трохи космічний результат.
тим більше не подобаються мені шосейні ровери і великі колеса :).і я ніколи не їздив, але планую таки прикупити...
а то часом їдеш отак 55км/год з гори і стараєшся не думати про те, що це "трохи" небезпечно.

--- End quote ---
чесно кажучи лідерів загальної класифікації думаю буде в районі 3-3,5 год...на 26" думаю в 3.5-4 вкластись мають...
Львів то є Львів....в нас думаю ше не буде таких рекордів...
про шльом...чесно кажучи від переломів ключиці, рук і ніг(тьфу тьфу тьфу!!!!1) шолом мало шо поможе...але все ж...чогось його придумали  :D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version