Загальний > Забави роверові

Веломарафон "Re: Тернопільська Сотка 2015. Стежками Козаків" 11.07.2015

<< < (8/11) > >>

Andre:

--- Цитата: Стечкин від 11.07.2015, 23:57:20 ---невідомо точно шо там в Антона сталося, але датчик скорше відійде в дешевого дротяного еомпа

--- End quote ---
угу, в дешевих велокомпах на шприху треба прикручувати велику болванку-магніт, яка таліпає колесом і просто паскудно виглядає :).
саме тому можна взяти маленький неодимовий магнітик, прикрутити його поближче до центру колеса, ну і відповідно дріт з датчиком (герконом) прикрутити поближче до нього.
можна навіть банально купити геркон і зробити для нього маленький корпус з чогось, позаяк штатний датчик дубово великий. в результаті можна отримати непомітний на колесі, надійний датчик, який не буде таліпатись на ямах. от тільки при мінусових температурах неодимові магніти втрачають свої магнітні якості, питання тілкьи на скільки втрачають. ше не тестував свій датчик зимою, тому не можу точно сказати.

а результати марафону в когось вже є?) чи треба на фейсбуці чи вконтактах чекати? цікаво що там. а то хотів взяти участь, але просто не було вже часу шолом купувати.

Vyshenka:
Дякую організаторам за можливість взяти участь у цьому марафоні. :) Все було круто, маршрут чудовий, все решту теж. Я думаю на наступний раз з Івано-Франківська нас буде набагато більше. Єдине побажання - це роздруківка легенди або наклейки на раму. Ось тут мій звіт, http://velo-stalker.if.ua/forum/viewtopic.php?f=30&t=30&p=39756#p39756/ До зустрічі!!

YxTu:
Організація хороша, перший раз беру участь у офіційному марафоні на дистанцію 100 км, але в загальному особистому заліку 100-ку долаю 2 раз. 
Обід після дистанції в кафе це класно придумано !

Для себе особисто відкриттям було пориви вітру 6 - 8 м/с які тупо вбивали швидкість і бажання добратись до фінішу на власних колесах, але я справився і таки доїхав))
Не ну я раньше зустрічався із зустрічним вітром як на дачу їхав 15 км, враження неприємні, ну а тут же ж 100-ка))

Andre:

--- Цитата: Vyshenka від 12.07.2015, 12:15:21 ---...Ось тут мій звіт...

--- End quote ---
4:15 це на шосейнику з контактами?
чи швидше певно на сліковому МТБ з контактами..

Vyshenka:

--- Цитата: Andre від 12.07.2015, 13:16:18 ---4:15 це на шосейнику з контактами?
чи швидше певно на сліковому МТБ з контактами..

--- End quote ---

У мене рігід 26, сліки (тільки не знаю якою товщини, тонші ніж МТБ), і контакти це звичайно, без них ніяк)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version