Загальний > Забави роверові

Веломарафон "Re: Тернопільська Сотка 2015. Стежками Козаків" 11.07.2015

<< < (7/11) > >>

Horsbor:
Мушу сповістити, що обставини так склались шо не візьму участі.

Організаторам і учасникам бажаю вдалого марафону і задоволення від нього.

Frenky:
Блін, це триндєц. Мав намір приїхати в першій 20-ці. Ровер був настроєний, колеса з правильним тиском. Новенька питна система на 3 літри. Так і було б (через рік на наступних змаганнях перевиримо), якби не ідіоцький випадок.

Перша половина йшла добре, вчепився а Вітом, гнали 40, обганяли одного за іншим. Я десь через 30 км від нього трохи відстав.
Ділянка з ямами, перед підволочиськом. Відмітка 48 км. Я їду, підвіска працює, дивлюсь на спідометер - там 0. Ну думаю, чорт забирай, я ж кілометраж рахую, недобре. Справа в тому, шо десь на ямі датчик відійшов. Зупинятися поправляти - то час, а вирішив посунути його назад тим самим чином - вїхати в ямку чуть нахилиши ровер. І що ж сталось?

Сцука, руль повернувся без моєї участі. Погана затяжка болтів. Я вже нічого не міг виправити. Пішов через руль.

Відбувся синяками і потертостями на тілі. Порішав шолом. Без нього була б срака. Перечекав шок, і тре було щось робити. Зупинилися двоє людей, помогли з рульом (дуже дякую за допомогу), я поїхав далі.
На фініші поняв, що каліпер спереду тре (оце мене бісить більше за все на світі).

Не чекав що буде їдло, дякую огранізаторам.
Отаке. Висновки кожен робить сам.

Avanar:

--- Цитата: Frenky від 11.07.2015, 20:05:15 ---Зупинятися поправляти - то час, а вирішив посунути його назад тим самим чином - вїхати в ямку чуть нахилиши ровер.

--- End quote ---
От тим велокомпи на проводах кращі ніж бездротові, там щоби справити щось, достатньо на ходу постучати легенько по компу і порухати дроти до датчика, не застосовуючи магічну силу ям.  :)

Стечкин:

--- Цитата: Avanar від 11.07.2015, 21:37:55 ---От тим велокомпи на проводах кращі ніж бездротові, там щоби справити щось, достатньо на ходу постучати легенько по компу і порухати дроти до датчика, не застосовуючи магічну силу ям.  :)

--- End quote ---

наскільки я тебе знаю для тебе ободні  гальма кращі за дискові, ревоншифти кращі за півавтомати, педалі-топталки кращі за контактні, 28 колеса кращі за 26 і зичайно шо комп ассайз кращий за сігму...

навіть дивно як ти пішов на поводу в того стєчкіна і поставив рігідну вилку замість стокового аморта, який по-любе нічого не амортизував, але важив втричі більше ))

невідомо точно шо там в Антона сталося, але датчик скорше відійде в дешевого дротяного еомпа

dubyk:
Якщо ще хтось писав gpx-трек, закиньте пліз на OpenStreetMap (вибирати ідентифікований чи відстежуваний), потрібно для покращення OSM-мапи.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version