Загальний > Забави роверові

Веломарафон "Re: Тернопільська Сотка 2015. Стежками Козаків" 11.07.2015

<< < (6/11) > >>

avezzano:

--- Цитата: skeleton13 від 09.07.2015, 19:13:07 ---нажаль ні...дуже хотілось встигнути...але...вчіть роуд бук... *dontknow*

--- End quote ---
Це шо жарт?????????? Як ви собі це уявляєте? До вас приїдуть наприклад люди які зовсім не орієнтуються в цих краях, або ще гірше заблукають!!! Хіба нема грошей на 2 кг. вапна, щоб позначити основні повороти? :'( Я вас дуже прошу, промаркуйте, або поставте стюартів на поворотах!!!

Ruslan 75:
як проходить реєстрація ? скільки учасників ....де можна глянути ?

org100h:
Спортивне орієнтування, ніштяк.

YxTu:

--- Цитата: Ruslan 75 від 09.07.2015, 21:25:00 ---як проходить реєстрація ? скільки учасників ....де можна глянути ?

--- End quote ---

https://vk.com/velomarafon_te

skeleton13:

--- Цитата: avezzano від 09.07.2015, 19:59:42 ---Це шо жарт?????????? Як ви собі це уявляєте? До вас приїдуть наприклад люди які зовсім не орієнтуються в цих краях, або ще гірше заблукають!!! Хіба нема грошей на 2 кг. вапна, щоб позначити основні повороти? :'( Я вас дуже прошу, промаркуйте, або поставте стюартів на поворотах!!!

--- End quote ---
ні, це не жарт. Я конешно перепрошую, але це не є ділянка в 8 км на якій тре коли нарізати. Ви мали колись досвід організації маршрутів на 100 км в більше?Або хоча б участі в них? чи Ви хочете шоб ми по селах всі другорядні дороги обтягнули стрічкою?...
Вчіть маршрут. Напишіть собі на маленькому папірці який кілометр куди повертати. А решта діло розуму. Або тримайтесь з основною групою.
Ми роуд бук не просто для краси виставили, і не за 1 день до гонки.

--- Цитата: Ruslan 75 від 09.07.2015, 21:25:00 ---як проходить реєстрація ? скільки учасників ....де можна глянути ?

--- End quote ---
станом на зара 82 учасники


--- Цитата: org100h від 09.07.2015, 23:06:30 ---Спортивне орієнтування, ніштяк.


--- End quote ---
марафон...не гонка...не змагання...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version