Загальний > Забави роверові

Веломарафон "Re: Тернопільська Сотка 2015. Стежками Козаків" 11.07.2015

<< < (5/11) > >>

Bolto:
і ще таке питання навіщо паспорт брати?
просто я не маю можливості його собою взяти бо ні в карман не кинути щоб не змок ні в рюкзак бо я без нього їду

---ANDRE---:
Мене теж цікавить, чи будуть якимось чином промарковані повороти і взагалі вся дистанція?

skeleton13:
g
--- Цитата: avezzano від 08.07.2015, 23:25:35 ---Ще питання по нагородженню. Чи буде призовий фонд, і який. Якщо так то в яких категоріях буде проводитись нагородження. І ще, чи будуть якимось чином промарковані повороти. Дякую.

--- End quote ---
призовий фонд чисто символічний) але призи будуть в 3-ох категоріях: 28-29", 26", і жінки

--- Цитата: Bolto від 09.07.2015, 09:14:29 ---ем... я так поняв якщо ти зупинився на кп то ти бігом набираєш воду і їдеш далі щоб тебе не обігнало багато народу так?)

--- End quote ---
таки так. Час буде загальний від старту(повороту на Скалат) до фінішу "Едельвейс"

--- Цитата: Dok62 від 09.07.2015, 13:34:08 ---На жаль, через певні обставини, скасовую реєстрацію :(

--- End quote ---
дуже шкода...(надіємся побачити Вас наступного разу в Тернополі!

--- Цитата: Bolto від 09.07.2015, 16:01:29 ---і ще таке питання навіщо паспорт брати?
просто я не маю можливості його собою взяти бо ні в карман не кинути щоб не змок ні в рюкзак бо я без нього їду


--- End quote ---
паспорт не обовязково, бажано документ який засвідчує особу...це для того щоб уникнути непорозумінь щодо допуску до гонки 18+....

--- Цитата: ---ANDRE--- від 09.07.2015, 16:36:39 ---Мене теж цікавить, чи будуть якимось чином промарковані повороти і взагалі вся дистанція?


--- End quote ---
нажаль ні...дуже хотілось встигнути...але...вчіть роуд бук... *dontknow*

vit:

--- Цитата: Bolto від 09.07.2015, 09:14:29 ---ем... я так поняв якщо ти зупинився на кп то ти бігом набираєш воду і їдеш далі щоб тебе не обігнало багато народу так?)

--- End quote ---
Не хвилюйтесь, народ рано чи пізно також захоче пити. А от хто і скільки візьме із собою рідини...
--- Цитата: Bolto від 09.07.2015, 16:01:29 ---і ще таке питання навіщо паспорт брати?

--- End quote ---
Я наприклад завжди беру з собою будь-який документ що засвідчує особу. Знаєте навіщо солдати носять металічні бляшки з вибитою інфою про себе?

Bolto:

--- Цитата: skeleton13 від 09.07.2015, 19:13:07 ---gпаспорт не обовязково, бажано документ який засвідчує особу...це для того щоб уникнути непорозумінь щодо допуску до гонки 18+....

--- End quote ---
я так зрозумів старий студенський підійде ?)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version