ТехМайданчик > Спорядження

Зарядка смартфона в дорозі.

(1/7) > >>

Анатолій:
Готуємся з друзями у велопохід у Карпати на 3-4 дні. Хотілось би в дорозі використовувати GPS навігатор в мобільному пристрої (тобто в с смартфоні). Але реально в мене телефон при активному використанні інтернету до сутінків розряжається, а щей як увімкнути GPS йому ще до обіду будуть "тапки". А що робити далі три дні без телефона, ні зателефонувати, ні фото, ні відео, ні навігатора не буде.... Короче "Шеф, все пропало!!!" Витрачати час по 2-3 години на автозаправках чи кафе, щоб підзарядитись не буде і не цікаво. В товариша є сонячні батареї це добре, а як сонечка не буде.....? Також не вихід! Купити "Power bank" дуже дорого і так на підготовку вже потрачено багато коштів. Тому і виникла ідея зробити зарядний пристрій від велодинамо!!! Є в нас тут один друг "колібін" сказав що це цілком реально, треба тільки якись мостік діодний поставити, бажано накопичувач електрики а потім вже до смартфона підключати.. але біда в тому що він виїжає за кордон на пару місяців. Хто що може порадити, можливо вже є готові такі пристрої для підзарядки смартфонів?

Стечкин:
юзай павебанк
я свій купив аж за $12 - 20000 китайских мылыампер

які кошти на 4 дні в Карпати? там 300 грн не буде

Анатолій:
Ну за кошти ще тема не піднімалась, точно не скажу..... Я думаю що обійдемось по мінімуму, кошти підуть тільки на воду і харчі, якщо без форсмажору.....

vit:
Так, думаю цілком реально, але є нюанси. У вас ровер із динамо в передньому колесі? Якщо ні - це перша поблема. бо купляти ту динамку і мастирити її до теперішнього ровера...
 

switch:
зробити реально можна думаю.
але там не тільки діодний мостик треба. не знаю скільки релаьно видає динамка, але здогадуюсь що її напруга сильно залежить від обертів колеса, відповідно добре розігнавшись можна смарт і спалити. якщо до мостика приліпити ще стабілізатор на 5 В - то думаю працюватиме цілком.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version