ТехМайданчик > Спорядження

Велокомпютер BBB BCP-06

(1/2) > >>

Анатолій:
Придбав собі велокомпютер BBB BCP-06. В неті писало що бренд німецький але як отримав на руки Mede in China ((((((.
Та й ладно... Допоможіть налаштувати правильно компа))).  Розмір вказаний на шині колеса 26х20. А в інструкції до велокомпютера точно такого розміру немає. Є - 26.1.95 (2099) або 26.2.1 (2133). Якщо поміряти зовнішній радіус шини то виходить число в міліметрах 2009. То яке мені з тих значень в водити в компютер???

sergyjko:
2009

mix_g:
через таку проблему, придбав другий велокомп сігма, і тепер ніякого геморою нема, там можна точно вказати довжину колеса

switch:
та велокомп вцілому не є такою аж точною штукою, щоб там вираховувати все до міліметра. попробувати задати ближнє значення, проїхати якусь ділянку завідомо відомої відстані, подивитись покази одометра, якщо нарахував замало - попробувтаи виставити чуть більший розмір шини, якщо забагато - меньший.
ділянку я собі прикидував по гугл-ерзу, на кілометр. за 2-3 кола - визначив який показник вбивати.


--- Цитата: Анатолій від 29.05.2015, 14:35:04 ---точно такого розміру немає. Є - 26.1.95 (2099) або 26.2.1 (2133). Якщо поміряти зовнішній радіус шини то виходить число в міліметрах 2009.

--- End quote ---
судячи з того, що ти написав - то тобі треба шукати ще меньше ніж 26.1.95, бо в тебе довжина шини (2009) получається меншою, ніж та, яка забита для 1.95 в твому компі (2099). По ідеї буде занижувати показники. при 26.2.1 - ще більше.

Анатолій:
Поки що поставив 2009, буду вираховувати чи точно показує. Дякую всім за відповідь!!!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version