Загальний > ДТП

Пригода біля базару

<< < (2/14) > >>

vitkov:
Це ти вважайєш, що там небуло пошкодження майна так як сам знаєш, що ненамагався це зробити ,проте власники авто у той момент розцінювали як пошкодження майна чи привід до нього .Зачепили іхню приватну власність ..

Боротись з порушниками дорожнього руху компетенція ДАІ. 
Якщо для прикладу кожен у місті почне таким способом доказувати  як треба  дотримуватись законів ми далеко зайдемо ..
На всі порушення є компетентні органи які повинні з цим боротись .

Для чого нерозібравшись підбігати до авто і товкти по ній . вважаю це неправильно.
Хочеш провчити викликай ДАІ знаходь власника  доказуй ,вчи . А Не підіїджати потовкти на машині  щоб спрацювала сигналізація і втікти далі на велосипеді ..
Дивлячись по відео власника ти шукати не був намірений ..Якби неперехопили , так би і поїхав далі


Я незбираюсь тут щось доказувати. Просто написав свою думку..

Молодик який стояв біля старшого чоловіка  просто після ваших рук повинен був діяти у захист старшого. 

kamyanets:
Цікаво почути твою думку знову, після того, як ти зробиш зо 10 дзвінків в ДАІ і напишеш кілька заяв в тій справі. :)

vitkov:

--- Цитата: kamyanets від 07.05.2015, 22:54:41 ---Цікаво почути твою думку знову, після того, як ти зробиш зо 10 дзвінків в ДАІ і напишеш кілька заяв в тій справі. :)

--- End quote ---

я не сьогоднішній . Знаю . Маємо що маємо

Horsbor:

--- Цитата: vitkov від 07.05.2015, 22:42:47 ---
Боротись з порушниками дорожнього руху компетенція ДАІ. 
Якщо для прикладу кожен у місті почне таким способом доказувати  як треба  дотримуватись законів ми далеко зайдемо ..
На всі порушення є компетентні органи які повинні з цим боротись .

--- End quote ---

Ти ще забув дописати "моя хата зкраю" і "хай дієсє шо сє діє"

vitkov:
Нічого я незабув дописати ..а що думав написав вище.  Рукоприкладство у будь-якій формі не спосіб наведення порядку.

Тому що це приводить до, ще  гірших наслідків ,як у даному випадку власне для самого ж автора теми.


Цитата: kamyanets від 07.05.2015, 20:53:02

Зараз проти мене порушено кримінальне провадження за ст. 125 (зумисне нанесення легких тілесних ушкоджень).

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version