Загальний > ДТП

На Лучаківського велосипедист не пропустив фуру...

<< < (5/5)

Oleg:
Я б назвав тему "Як не варто їздити на велосипеді".
Нехай швидше одужує винуватець і більше таких маневрів не робить, бо це жесть...

kita:

--- Цитата: switch від 06.05.2015, 11:28:26 ---та я знаю що то не по правилах.
просто з чисто практичної точки зору, враховуючи, що машина рухається швидше, то вона велосипедиста все рівно обїжає - то яка вже в принципі різниця, чи він їде на зустріч чи попутно. я би навіть сказав що в першому варіанті хоча б точно впевнений, що він тебе бачить і не вилізе на дорогу прямо перед тобою.
Про дотримання правил велосипедистами  - тема взагалі довга і печальна. Зважаючи на те, як написані правила по відношенню до велосипедиста і на відсутність умов для його руху - жоден велосипедист на 100% правил не дотримується. Особливо що стосується проїзду перехресть.

--- End quote ---
ми не зрозуміли один одного. Про зустрічний рухя говорив з точки зору велосипедиста. Неодноразово мені (як велосипедисту) назустріч рухався ще один велосипедист по нормальній дорозі з двостороннім рухом і відповідно мені ( або опоненту) приходилось задалеко виїзджати на проїзджу частину дороги, а це дуже незручно і ніколи не знаєш, що стрілить в голову тому хто їде на мене і куди він захоче звертати...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version