Загальний > Забави роверові

"Чортківський перевал"

<< < (10/14) > >>

switch:
врахуйте що це дачний деньок, народу може бути валом а поїзд буде скоріш за все з 3-х вагонів включно з тяговими.
якщо є чохли - краще запакувати вел в чохол. або як мій колєга робить - просто обмотує харчовою плівкою. зняти принаймі переднє колесо. ну словом щоб меньше місця займав.
ну і бажано когось шустрого послати вперед місця застовпити.
у мене колись був випадок, коли я приїхав на цей поїзд, він вже стояв на платформі, я пройшовся вздовж дверей, зрозумів що влізти вже немає куди, і поїхав в теребовлю власним ходом :)
ПС: я зазвичай чекаю поїзда з боку пішохідного моста і сідаю і перший чи другий тамбур - там як правило людей меньше. ще кращий варіант було б сісти в нього в депо, якщо є в когось там знайомі.

Хоча це неділя і зелені свята - може і не буде багато люду.

Oleg:
В неділю не повинно бути багато людей, бо свято, а понеділок - вихідний, але якщо вразі не влізете в поїзд, то з автостанції дуже багато автобусів їдуть до Чорткова, або через Чортків, немає проблем з доїздом. Ціна квитка на автобус в районі 30 грн.

switch:
Якщо з велом - то там не дуже розженешся кудись втиснутись в ті автобуси. Єдиний певно великий автобус, типу Неоплана, з нормальними багажниками їде в 12:00, тернопіль-заліщики.
ще до речі є поїзд в 9 з копійками. Він правда до Іване-Пустого, в чортків не заїжає, але їде власне до ст. Вигнанка. Звідти велом доїхати - без проблем.

YxTu:
На жаль.
через проблеми із здоров'ям змушений відмовитись від участі... (((

-1 (((

myr4inkofff:
Завтра таки сонячно і чудова погода!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version