Загальний > Забави роверові

вело-квест

<< < (9/10) > >>

Erazel I-st:

--- Цитата: avezzano від 12.04.2015, 23:40:57 ---Без часового ліміту усі команди набрали б однакову кількість балів, але так їздити можна цілу ніч і день. Так що після бою руками не машуть. Вмійте достойно тримати поразку. Христос Воскрес!

--- End quote ---
А ви вмійте читати  :D Я не опротестовую результати, не на гроші ж змагались. Просто треба чіткіше умови формулювати. Сказано - вкластися в заданий час. Є. Пройти чекпойнти. Є. Час мав бути обмежуючим фактором, але не основним. Ну на перший раз прощаємо, все таки досвіду маловато у вас. А на майбутнє треба чіткіше продумувати організаційні питання. Наприклад чекпойнти дають кількість очок, а час що залишився до ліміту буде множником цих очок. Щоб грали роль і час і чекпойнти. Ну і зазделегіть чітко це все прописувати в правилах  :)

avezzano:

--- Цитата: Erazel I-st від 13.04.2015, 09:32:18 --- А ви вмійте читати  :D Сказано - вкластися в заданий час. Є. Пройти чекпойнти. Є. Час мав бути обмежуючим фактором, але не основним. Ну на перший раз прощаємо, все таки досвіду маловато у вас. А на майбутнє треба чіткіше продумувати організаційні питання. Наприклад чекпойнти дають кількість очок, а час що залишився до ліміту буде множником цих очок. Щоб грали роль і час і чекпойнти. Ну і зазделегіть чітко це все прописувати в правилах  :)

--- End quote ---
Читати я вмію чудово. Ні на перший раз ні на другий прощати мене не треба, тому що я не є організатор, а такий самий учасник як і ви. Беру участь у подібних заходах не перший раз, але такої складної схеми яку пропонуєте ви ще не чув. Чим простіші умови тим легше організаторам та учасникам. Ваші пропозиції ви можете написати у ФБ, думаю їх розглянуть. До речі я запрошую вас на МТБ марафон який буде проходити в м. Чортків, де я виступаю в ролі організатора. Детальну інформацію напишу пізніше.

Erazel I-st:
Тут якраз не складність, а зрозумілість. Ну бо як вирішувати хто виграв? Людина з 10 чекпойнтами і 50 хв дороги, чи з 15 чекпойнтами і 80 хв дороги. Має бути чітка формула підрахунку очок. Складність математичного обрахунку це діло десяте, ніхто ж не буде це вручну рахувати, всеодно забється в ексель і він порахує по формулі.
 Ми вже таке проходили, був квест по селах. Тоді моя команда взяла наймешний час, але по чекпойтах були далеко не перші, правда й не халявили, просто відкинули найбільший гак. Тоді теж довго ламали списи на тему як мають розприділятися місця. Правда так як теж перегони були суто заради задоволення то спори були миролюбні і більше на теорію майбутніх заїздів.

avezzano:
Якщо обмеження в 90 хв. То однозначно що 15 кп і 80 хв. дороги. Все дуже просто.

myr4inkofff:

--- Цитата: avezzano від 13.04.2015, 09:58:54 --- Читати я вмію чудово. Ні на перший раз ні на другий прощати мене не треба, тому що я не є організатор, а такий самий учасник як і ви. Беру участь у подібних заходах не перший раз, але такої складної схеми яку пропонуєте ви ще не чув. Чим простіші умови тим легше організаторам та учасникам. Ваші пропозиції ви можете написати у ФБ, думаю їх розглянуть. До речі я запрошую вас на МТБ марафон який буде проходити в м. Чортків, де я виступаю в ролі організатора. Детальну інформацію напишу пізніше.

--- End quote ---
Напишіть оголошення коли буде марафон

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version