Загальний > Забави роверові

Львівська Сотка/Двохсотка

<< < (10/13) > >>

Lean:

--- Цитата: skeleton13 від 22.04.2015, 22:30:00 ---я наразі з деякими людьми працюю над ідеєю Тернопільської сотки, яка стане можливе нарешті традиційною і щорічною!!!

--- End quote ---

Дуже класна ідея щодо Тернопільської сотки.

switch:

--- Цитата: skeleton13 від 22.04.2015, 22:30:00 ---народ...мені соромно за цей форум....

--- End quote ---
тут заявляли, що з гумором в Львові все в порядку, то чого не постебтись з них трохи? :)
корона галицька з голови не впаде ж ;)

Dok62:

--- Цитата: switch від 23.04.2015, 05:52:16 ---тут заявляли, що з гумором в Львові все в порядку, то чого не постебтись з них трохи? :)
корона галицька з голови не впаде ж ;)

--- End quote ---
Звичайно не впаде! :D Бо Док, тобто я, взагалі майже Тернополянин(8 років в славному місці Тернополі відівчився) Як би там не було Собака гавкає, а караван йде. І з Тернополя на Львівську сотку зареєструвались люди і з області...

Erazel I-st:

--- Цитата: skeleton13 від 22.04.2015, 22:30:00 ---+ забіжу трошки наперед....я наразі з деякими людьми працюю над ідеєю Тернопільської сотки, яка стане можливе нарешті традиційною і щорічною!!! Шоб Ви, любі Шприхалі не сильно ображались і не думали шо я шпійон  :police:, готую її не спільно з Львів'яками (хоча деякі поради мені все ж таки від них пригодяться...не стосовно грошей!)

--- End quote ---
Так вже ніби була раз. Цифроанрі організовував.
 Сподіваюсь всі зауваження з тої поїздки будуть враховані. Ну бо , якщо память не підводить, то там багато було спорів. Зокрема про вибір маршруту і типу покриття дорожного.

Стечкин:

--- Цитата: skeleton13 від 22.04.2015, 22:30:00 ---народ...мені соромно за цей форум....

--- End quote ---

а я вот таки шота не зрозумів - ти вапщє кто такой?

платиш штуку євро за рандон у Франції та/або дасишь капусти на візу?
а почитай Майн кампф - там єфрейтор Шикельгрубер описав таких -
аристократія позитивно ставиться до простих роботяг. найбільш їх зневажають ті хто ще вчора був сам такий, а тут висунув голову з гівна на четверть і вже пальці розтопирив

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version