Загальний > Забави роверові

Львівська Сотка/Двохсотка

<< < (9/13) > >>

Erazel I-st:
Все, хватить бугуртіти. Задорого то задорого, хто хоче той їде, кому задорого той не їде. Все інше це лірика.

switch:
Суть не в задорого не задорого. Людей зачепило інше - а як то так хтось такий хитрий буде на них заробляти на рівному місці :)))) на 3 байкера + машину супроводу + друк і ламінування листочка сума явно з добрим профітом :) Це всі відразу ж зрозуміли. Тому і виникли додадкові питання.
А так - я вже писав - хочеш їдеш, не хочеш - не їдеш. Думаю практично ніхто, хто тут тему "апав" і так їхати не збирався :)

Salariss:

--- Цитата: Стечкин від 22.04.2015, 13:35:10 ---я сподіваюсь тепер всім зрозуміло на що 200 грн йдуть?

--- End quote ---

Я особливостями вашого мислення була вражена ще під час нашої випадкової зустрічі на польському кордоні - як раз коли ви поверталися з вашого тріпу Європою.

Пригадується, ви тоді розповідали, що купувати велосипед дорожче ніж за 500 грн - це маразм, а бути власником автомобіля - це взагалі за гранню ідіотизму. Так само, як і заробляти більше мінімально необхідного. Оригінальна філософія, я дійсно оцінила ))

Якщо вам не вистачає грошей на польську візу, я зможу підкинути частину суми. Чесно. Сума невелика, мені не шкода, а ви особистість оригінальна ) Думаю, ті, хто вас тут морально підтримує - от, напиклад, YxTu, теж не відмовляться вам допомогти, правда?

А стосовно внесків на Сотку - ви не хвилюйтеся. На поїздку Дока на ПБП з них не буде витрачено жодної копійки, гарантовано.



Стечкин:

--- Цитата: Salariss від 22.04.2015, 15:06:05 ---Я особливостями вашого мислення була вражена ще під час нашої випадкової зустрічі на польському кордоні - як раз коли ви поверталися з вашого тріпу Європою.

--- End quote ---

мене дуже радує, шо я таки Вас дістав настільки, що мене аж донині памятаєте )



--- Цитата: Salariss від 22.04.2015, 15:06:05 ---Пригадується, ви тоді розповідали, що купувати велосипед дорожче ніж за 500 грн - це маразм, а бути власником автомобіля - це взагалі за гранню ідіотизму. Так само, як і заробляти більше мінімально необхідного. Оригінальна філософія, я дійсно оцінила ))

--- End quote ---

не сам додумався, в Інтернеті прочитав
якби ця філософія не була оригінальною, люди би не витрачали своє субєктивно безцінне життя на заробляння грошей, щоб купувати собі абсолютно непотрібні речі і не називали патрітизмом вбивство інших людей за то, що вони інакше мислять

щодо вела за 500 грн - мабуть не зовсім так, бо свій купив за 2000
оскільки сильно підозрюю що рама мого ашана зроблена та тому саме заводі з того самого 6061 шо і рама канондайла

щодо автомобіля - ну і де ним возитися?
мав би я авто - мене би вже давно закопали і не писав тут таке вот...


--- Цитата: Salariss від 22.04.2015, 15:06:05 ---Якщо вам не вистачає грошей на польську візу, я зможу підкинути частину суми. Чесно. Сума невелика, мені не шкода, а ви особистість оригінальна )

--- End quote ---

просто мені відмовили в культурній мультівізі, а шопінг на 1 тиждень якось не той во (
я звичайно розумію Ваше бажання мене принизити, якщо візьму в Вас гроші )


--- Цитата: Salariss від 22.04.2015, 15:06:05 ---А стосовно внесків на Сотку - ви не хвилюйтеся. На поїздку Дока на ПБП з них не буде витрачено жодної копійки, гарантовано.

--- End quote ---

якось не можу співставити з наступним твердженням-
--- Цитата: Dok62 від 22.04.2015, 12:28:19 --- У Львові з почуттям гумору всьо гуд! :D
--- End quote ---

skeleton13:
народ...мені соромно за цей форум....а точніше не за весь...а конкретно за деяких учасників які не виходячи за межі власної квартири судить кому і як і шо робити...а тим більше рахує чужі гроші!!! а Ви колись шось організовували? хоча би пробували? Ви кудись виїжджали за межі парку:? я вже не кажу чи Ви дотримуєтесь правил дорожнього руху і не позорите велосипедисті в цілому....а тут все зводиться до простого... шось не подобається - не їдь...і не псуй враження тим людям які вагаються чи їм їхати чи ні...
а я скажу від себе...шо їхати треба!!!! це просто незабутнє дійство...атмосфера шикарна!!! кожен знаходить для себе те за чим їде, хто хоче їхати 50+ км/год - будь ласка! група Лосів до Ваших послуг...хто хоче поматрасити і поїсти шашликів в кінці поїздки ( Вам тут теж будуть раді)!, та й і просто взяти участь в дійстві це вже велике досягнення...щастя не тільки в грошах...не забувайте про це...

+ забіжу трошки наперед....я наразі з деякими людьми працюю над ідеєю Тернопільської сотки, яка стане можливе нарешті традиційною і щорічною!!! Шоб Ви, любі Шприхалі не сильно ображались і не думали шо я шпійон  :police:, готую її не спільно з Львів'яками (хоча деякі поради мені все ж таки від них пригодяться...не стосовно грошей!)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version