Загальний > Забави роверові

Львівська Сотка/Двохсотка

<< < (7/13) > >>

Sko4:

--- Цитата: YxTu від 22.04.2015, 10:20:44 ---Дай відповідь: скільки треба мати досвіду щоб отримати адекватну відповідь на що ідуть гроші ?

--- End quote ---
Треба про це спитати, якщо ліньки читати. Але в нас хтось мастак жартувати.


--- Цитата: YxTu від 22.04.2015, 10:20:44 ---Учіться приймати конструктивну критику, без образ. На мою думку вона лише покращує організацію.

--- End quote ---
Конструктивна критика це жарт в першому пості, ага. Вчіться адекватно ставити питання, а не розпочинати діалог з образ.


--- Цитата: Стечкин від 22.04.2015, 11:20:22 ---з власного досвіду чисто для порівняння - повноцінне харчуваня в вело- або піший подорожі виходить 30-50 грн в день на особу
коли я їздив по Австрії, Німечині, Франції мені вистачало 3 євро на добу, тоді 1євро=10 грн

--- End quote ---
Це все так, але особисті мандри і веломарафон речі непорівнювані. і повноцінність харчування для кожного теж індивідуальна. Стечкин, згадай потреби skeleton13 для прикладу :)

org100h:
Норм івент, норм ціна. Дехто ше так два раз за вечір в кабаку пропиває і нічо, а тут

Хоча я вже давно за створення підпільних гоночок на бабло, де переможці ділять касу :)

Стечкин:

--- Цитата: Sko4 від 22.04.2015, 11:31:14 ---Це все так, але особисті мандри і веломарафон речі непорівнювані. і повноцінність харчування для кожного теж індивідуальна. Стечкин, згадай потреби skeleton13 для прикладу :)

--- End quote ---

я навіть не можу згадати що саме я можу згадати про Скелетона...

щодо мандр - тривають тиждень, два тижні, місяць - відповідно потрібне постійне повноцінне харчування і відновлення сил
щодо марафона - навіть добу не триває і відновлення витрачених ресурсів організму не є критичним
але ж на марафоні дадуть красивий папірчик і ти його на руль повісиш )))

org100h:

--- Цитувати ---щодо марафона - навіть добу не триває і відновлення витрачених ресурсів організму не є критичним
--- End quote ---
А якже купа ізотоніків, гелів і банянів, які кантріли поглинють в процесі, шо би виграти хвилину дві часу.
З рештою це марафон, а не покатушка.

AV:

--- Цитата: Стечкин від 22.04.2015, 12:09:00 ---але ж на марафоні дадуть красивий папірчик і ти його на руль повісиш )))

--- End quote ---

не вдаючись у дивовижність концепції "оргі повинні пояснити на що йдуть внески", зауважу тільки що вам важко в нашій країні буде.
Львівська Сотка має найнижчий стартовий внесок з усіх українських (Київ, Одеса).
виходить нікуди не поїдеш. всюди гроші на вас заробляють.
який вихід?
робити Тернопільську Сотку.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version