ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Мій/твій перший велосипед

<< < (3/5) > >>

ROLLIN:
 та нічого я приховував ,то шось на форумі.
+ там дві фото з контакту.))

Erazel I-st:
Та то я поховав, кому треба той відкриє. Просто надоїдає скролити до нових постів. Так потрохи чищу теми для удобочитаємості.

kolibri:
да-а-а-а. свого триколісного не памятаю, а може його не було. памятаю зайчик, то було в селі. а ше в селі був школьнік -"модний" ровер на 24 колесах. правда, його ремонтували, і вже скласти не змогли, тому можливості в нього були обмежені - без тормозів. самий мій любимий ровер - Аіст складний - просто бомба а не ровер. а потім татів турист, якогоя оробляв всіма підручними запчастинами і інструментами. а після 8-ми річної перерви я нарешті купив в сусіда ровер за 150 грн, на якому і літаю

Kritik:
1. 3-х колісний- ХЗ
2. зайчик
3. Тиса, їздив за ним аж в Львів, поїздом )))
4. Arabella вроді, німецький жіночий вел, старший за мене, але відкатав класно, до речі там 3 передачі, і передачі переключаються якось в самому задньому барабанчику, але в мене тріс тросік, і тросік там не такий як зраз, а такий тіпа 1-о жильний, грубий, ніде не можу такого найти....
5. Silver Bike, чорний, матовий, на хорошх комплектуючих, жалію шо продав.....
6. ну і зараз Comanche Tomahawk FS Disc  :)

rozdobko:
Хм...
Трьохколісний тож якийто...
Потім 2 зайчика мав...
Потім мотицикл на електроприводі
Потім Аист складний...продав за 90 грн...колір хакі, реально хакі, такого ні в кого не було
Потім Fort...який продав за 400-450 грн...катав на ньому 1 рік, за кяий нічого не було поломано...тільки легкі вісімки на колесах...як зараз зрозумів продажна ціна була замала... *dontknow*
Потім LeaderFox dragstar 08...який зразу ж після 1 місяця почав перебирати....тобто апгрейдити, внаслідок чого з старого байка залишився тіко руль, сідло з глаголом і обода......ааа, педалі тоже старі...от так...стоїть нова біла рама драгстара але 09 року. :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version