ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Мій/твій перший велосипед

(1/5) > >>

Erazel I-st:
 Ось розгрібав старі фото і наштовхнувся на фотографії свого першого МТБ. А яким був ваш перший лісапед? Ну за виключенням звісно зайчиків, гномиків і т.д. Кидаю свої фото для затравки. Чур не ржати.


skaz:
Чо ржати - модний, з дисковим гальмом??

teodor4ik:
моя роверова історія не6 дуже довга... і фоток не збереглось...

1. дружок (3 колеса, але на відміну від гнома надувні і взагалі міцніша штука)

2. зайчег... тут все ясно... раму розгаратав напапалам... довго плакав...

3. орленок... тож все ясно... закінчив жизнь з розіраною вщент рамою... перед тим часто варився

4. десна-2 ... маленький розкладний... на дальні дистанції не очень зато маневровий... при спробі форсування трампліну завтикав і приземлився писком вперед... вилку так і не вилічив... закінчив життя в селі як тяглова сила...

5. аїст.. такий як Україна.. самий многострадальний... чого він в мене не пережив тіко... раму варив (сам), переспицьовував(сам), тормоза ручні доставляв (ножні угробив до невідновлення), в аварії попадав 4 рази (тому і варив), скільки раз падав вже і не згадаю(рекорд в каналізаційну шахту.. дета 6м вниз летів, я завис на краю окремо, але чудом не пшов за ним), перекрашувався (пензликом).... а потім його вкрали... КОМУ він НАХ здався... я вже боявся на нього сідати

6. ну і то шо зара, аркус лайт трек, пишуть шо дорожник... в основному обвіс шимано альтус, ревошифти, тормоза викинув поставив деоре(принаймні на них так написано).

motya:
в мене така історія
 -зайчик
 -орльонок( теж рама поламана була)
 -Ардіс Fort
 -Comanche Niagara FS(на даний момент) в мене теж в основному алтус


[вкладення вилучене Адміністратором]

Erazel I-st:
Ну давай хоч би фотки чи що. Форта і Ніагари. Прикольно буде через пару років знову глянути і згадати з чого все починалось  :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version