Тема: Відреставрований і модернізований Аіст 20"  (Прочитано 34922 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline contras552

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 16.10.2014, 23:17:32 »
Хочу похвалитись відреставрованим і модернізованим Аістом з 20" колесами, 1986 р.в., Мінського велозаводу. Відреставрував, як мені подобалось, тому, якщо що не так, то не бийте сильно ))). Фото в старому стані нема, руки не дійшли зафоткати, а коли спохватився, то вже рама була пофарбована. Тому викладаю фотки, зроблені під час першої обкатки. Встановив на нього нове сідло, нове заднє колесо з планетарною втулкою Нексус на 3 швидкості, ручний тормоз на переднє колесо, новий руль, бо старий був вузьким і на ньому не поміщались гріпси і манетки. Також замінив ще деякі дрібні запчастини.
 
І ще - резиновий бризговик на передньому колесі вирішив не знімати (в старому варіанті він теж був присутнім). Бо колеса низькі, ноги на педалях під час їзди також знаходяться дуже низько до землі, і під час їзди в дощ, чи по калюжах на дорозі, вода з-під переднього колеса дуже лиє по ногах, внаслідок чого, промокає взуття. Ну, хіба, їхати дуже помало, то тоді не лиє по ногах. Але, помало їздити не завжди виходить, тому довелось виходити із ситуації таким чином. Бризговик приймає струю води на себе, захищаючи ноги.










Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 17.10.2014, 09:39:01 »
Гарно зроблена робота, якби лиш не  бризговик..
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline contras552

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 17.10.2014, 10:58:40 »
Гарно зроблена робота, якби лиш не  бризговик..

Без бризговика восени ніяк. Ноги промокають моментально. На літо буду його знімати.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 17.10.2014, 14:59:58 »
ресепкт тс ! ))

особисто я вже 3-ий рік збираюся собі втнути шота подібне на базі старого Аіста (якого в мене нема...)
по нинішніх часах для пересування в межах міста ідеальний транспорт, по сумі факторів набагато краще ніж автомобіль
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #4 : 17.10.2014, 15:48:56 »
Маю такий самий в селі на ходу, теж слюні течуть втулити туди планетарку.
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline contras552

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 19.10.2014, 10:14:06 »
Під час обкатки по селах і полях дійшов висновку, що треба було ставити планетарку мінімум на 5 швидкостей. Бо з 3-ма передачами по трасі швидкості трохи не вистачає, і під круту гору трохи тяжко крутити педалі. 5 передач було б в самий раз. А 7 - ще краще. Але ціни на 5 і 7-швидкісні планеарні втулки ну дуже кусаються! (((

Offline contras552

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 19.10.2014, 10:28:25 »
ресепкт тс ! ))

особисто я вже 3-ий рік збираюся собі втнути шота подібне на базі старого Аіста (якого в мене нема...)
Дивився на Сландо, такий б\ушний на ходу можна купити за 500 грн. Але, вигідніше брати саму раму майже безплатно, або у вбитому стані із нормальною рамою, бо і так, майже все треба міняти.

Offline contras552

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 19.10.2014, 10:31:44 »
Маю такий самий в селі на ходу, теж слюні течуть втулити туди планетарку.

Зима довга, збирайся із силами і бажанням, і вперед. А весною поїдемо разом обкатаємо.)))

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 19.10.2014, 11:09:30 »
Класний.
 Кожух до планетарки можна вкоротити і пустити по низу, мало б стати краще як у технічному, так і в естетичному плані.
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 19.10.2014, 11:23:00 »
А 7 - ще краще. Але ціни на 5 і 7-швидкісні планеарні втулки ну дуже кусаються! (((
Ось тому я на Салют відразу поставив 7 швидкістну, (2 роки назад купив на Сландо за 65$), але апетит з часом росте, і деколи хочеться ще хоча би одну передачу :). Довго вагався яку зірочку спереду лишати на 36 чи на 42 зуба (в мого 24-і колеса), зупинився всеж на 42, при цьому на першій без напряга виїзджаю на Шпитальну, а на сьомій по рівному крейсерська 32 км/год, от тут деколи хочеться ще одну передачу. За цих пів року "Зайчик" виправдав себе повністю, побував на Закарпатті, в Одессі, Перемишлі, Кракові.
Знайомий з роботи поїздив на моєму, тепер так само як і я купив раму за ~ 60 грн., передню вилку на базарі нікельовану, там вже є кріплення під вібрейки, але теж стикнувся з дороговизною планетарки, буде робити поки що классичний варіант з перекидкою.
З бризговиками ти однозначно намутив, постав краще спереду пластиковий і чуть ширший, і не прийдеться ліпити ці жахливі гумки, він же тепер навіть не складеться нормально.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 19.10.2014, 11:23:14 »
на поточний час можна побачити все більше народу на велах з 20" колесами з Європи
на них специалізується фірма Dahon, але інші теж виробляють
бачив в Франції дівчину яка на такому подорожувала
але мабуть найкраще такий вел для коротких поїздок - кілько того Тернополя?

5 кгрн я не готовий платити, тому поки що заглядаю чисто за подібною рамою
а вилки до нього є на базарі з кріпленням під ві-брейки
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 19.10.2014, 11:27:53 »
Знайомий з роботи поїздив на моєму, тепер так само як і я купив раму за ~ 60 грн., передню вилку на базарі нікельовану, там вже є кріплення під вібрейки, але теж стикнувся з дороговизною планетарки, буде робити поки що классичний варіант з перекидкою.

а я ізначально не хочу планетарку - дорого, незвично і нема можливості апгрейду
якщо зберуся буду робити з традиційним перемикачем
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 19.10.2014, 11:52:35 »
а я ізначально не хочу планетарку - дорого, незвично і нема можливості апгрейду
якщо зберуся буду робити з традиційним перемикачем
З одної сторони так, в мене планетарка коштує, як весь ровер  :D, але по надійності і зручності, вона вставляє традиційний однозначно, сперечатись на цю тему не бачу змісту, маю і такий і такий ровер, крім того Олексій ти ж бачив, в Європі всі міські вєліки мають планетарки. Ну і крім того якщо ровер збирається собі не на 1 рік, а трохи більше, то воно того варте.
І ще одне, на 20-і колеса ставити звичайну перекидку, трохи небезпечно, можна легко зламати, там дуже малий зазор між дорогою і перекидкою

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 19.10.2014, 13:04:28 »
З одної сторони так, в мене планетарка коштує, як весь ровер  :D, але по надійності і зручності, вона вставляє традиційний однозначно, сперечатись на цю тему не бачу змісту, маю і такий і такий ровер, крім того Олексій ти ж бачив, в Європі всі міські вєліки мають планетарки. Ну і крім того якщо ровер збирається собі не на 1 рік, а трохи більше, то воно того варте.
І ще одне, на 20-і колеса ставити звичайну перекидку, трохи небезпечно, можна легко зламати, там дуже малий зазор між дорогою і перекидкою

пару років тому друг спитав поради - який вел купити дочці - 22 роки - на роботу їздити 4 км
пішли разом на базар і купили конструктивно дуже простий новий вел - спереді одна зірка, сзаду накрутка, зовнішній перемикач, алюмінєва рама, жостка вилка, жіноча рама, 26" колеса, ві-брейки, мала вага - 1600 грн
вел дуже простий в ремонті/обслуговуванні

через пару місяців брат мого друга теж питав який вел своїй дочці купити
я кажу - такий же як вже купили
але той взяв і купив біля костьола бк вел Діамант з планетарокою на 8 за 3000
той вел мало не вдвічи важчий від попереднього, а планетарка накрилася не наїздивши 500 км
зара той Діамант на ремонті в Пастернака

в Європі планетарок набагато менше ніж перекидок, навіть Дахони 20" практично всі на перекидках

відносно того що перекидка тирчить зовні - є таке, але це явним чином вел для міста, а місті в нас поки ще лишилося подобіє дорог )), типа особо нема за шо чипатися тим перемикачем
« Останнє редагування: 19.10.2014, 13:17:53 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 19.10.2014, 15:26:50 »
Вже пітора року планую придбати таке для себе та жінки  для подорожей країною ..

20 Pride Mini 6sp 2014



« Останнє редагування: 19.10.2014, 18:29:14 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.