Тема: Гріпси  (Прочитано 5699 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 23.09.2014, 23:01:16 »
Колись купив гріпси, прості, дешевенькі по 60 гривень. І тепер вони стерлись практично до нижнього пластикового шару. Відслужили сезон. Може хто знає які б то якісніші гріпси можна знайти, такі щоб і не стерлись за місяць-два, і такі щоб не коштували як чверть моєї  зарплати  ::) а то куплю дорогі, а вони за 1,5 місяця струться. Чи краще не парити мозок і знову придбати простенькі гріпси?

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 23.09.2014, 23:46:34 »
я юзав і дешеві і дорогі гріпси і різниці не відчув

єдине що с замками легше ставити, але маслом покапати і без замків просто ставляться

можеш купити дешеві на базарі і вистачить
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 23.09.2014, 23:56:13 »
без замків можуть прокручуватися, але для простого катання піде.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Alexxx

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 217
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Cannondale Trail 5
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 24.09.2014, 00:06:26 »
тут маю http://shpryha.te.ua/index.php/topic,7783.0.html
абсолютно нові.

Offline Terrorist

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 326
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 24.09.2014, 00:15:28 »
Десь на днях мають прийти http://www.aliexpress.com/snapshot/6228297677.html і http://www.aliexpress.com/snapshot/6228926442.html, можеш глянути, помацати, можу там же замовити якісь
Погода не перешкода

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 24.09.2014, 08:58:08 »
У мене на двох велосипедах  такі із замками AUTOR  досить хороші .



Гріпси мають бути якісні .
Тому , що постійно руки контактують із ними і  ще невідомо з якого матеріалу зроблені дешеві гріпси.
 Це небезпечно для  здоровля, вони можуть бути токсичні.
 Тому бажано використовувати гріпси  відомих виробників та недивитись на ціну .
« Останнє редагування: 24.09.2014, 09:03:07 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 24.09.2014, 11:18:19 »
У мене на двох велосипедах  такі із замками AUTOR  досить хороші .
брав такі для дружини - дуже прикольні, гарно поглинають дрібну відбрацію.
ставились вони замість самих дешевих (мабуть) "пластмасок", які йшли з "стоковими" гріпшіфтами коли міняв на їх на тригери. В порівнянні з ними - небо і земля.
В самого теж стоять з подвійним компаундом, але не ергономічні, прості. Не памятаю модель, да і сенсу нема, бо ніде в Україні таких не знайшов, факт просто що теж мякий компаунд гарно поглинає вібрацію, і рука набагато меньше втоплюється при їзді по камінцях і шишках :)
так що гріпси це реально елемент який варто ставити хороший і якісний.

До речі такі гріпси, як на фото, брали влітку в Спорт+ за 80 грн здається - доволі недого.

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 24.09.2014, 11:53:13 »
я купляв по 120 грн .Ціна їх 15 дол як не крути 120 грн то було 15 дол приблизно прикурсі 8 за дол тепер 15 дол під 200 грн
Дійсно згідний повністю гасять малі вібраціі. Також маю KELLYS - CODEX 2Density, 128mm, желтый прості  прирівнював з авторами різниця відчутна
Такі KeLLYS. Печуть руки., тонкі , негасять вібрацію, Проте плюс  більше відчуваєш велосипед , хоч немають замків що є мінусом, зате непрокручуються що є плюсом



у Велосіті є гарний вибір гріпсів. На різну цінову категорію. Брати на базарі не рекомендую
« Останнє редагування: 24.09.2014, 12:19:40 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 24.09.2014, 13:43:53 »
а може і 120. не буду стверджувати. памятаю, що ціна мене приємно вразила за таку якість, бо я тоді багато варіантів перешукував....
ну да, мабуть таки 120, 80 тоді коштували не ергономічні гріпси ВВВ (BHG-06 модель вроді), теж з подвійного компаунда, найбільш схожі на мої, з того що вийшло знайти (дружина спершу хотіла саме такі як в мене). Власне думав брати їх спершу, але шукав де б "помацати", так і натрапив на ці. :)
« Останнє редагування: 24.09.2014, 13:47:50 від switch »

Offline paravozz

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 176
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 07.10.2014, 19:14:15 »
Весною купив китайські ноунейм. Досі як нові. Катаю в рукавицях. Товариш має такі ж. Катає без рукавиць. Стерлись в ноль. Рукавиці використовуйте

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 07.10.2014, 20:35:46 »
Весною купив китайські ноунейм. Досі як нові. Катаю в рукавицях. Товариш має такі ж. Катає без рукавиць. Стерлись в ноль. Рукавиці використовуйте

я таке саме. китай + рукавиці. стерлися не в ноль ше, але ДУЖЕ. певно різна зміна робила  :D
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline pharaon

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 16
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 09.08.2016, 14:28:21 »
Колись купив гріпси, прості, дешевенькі по 60 гривень. І тепер вони стерлись практично до нижнього пластикового шару. Відслужили сезон. Може хто знає які б то якісніші гріпси можна знайти, такі щоб і не стерлись за місяць-два, і такі щоб не коштували як чверть моєї  зарплати  ::) а то куплю дорогі, а вони за 1,5 місяця струться. Чи краще не парити мозок і знову придбати простенькі гріпси?
Бери ортопедичні із замком. У мене наприклад вроді фірмові ProMax (не ортопедичні) то на 30-му км. їзди починають руки терпнути, а на спеші ортопедичні і такої проблеми немає