Тема: ПІДТРИМАЙМО НАШОГО ПОБРАТИМА-ШПРИХАЛЯ  (Прочитано 30047 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline peres

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 178
  • Карма: +10/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 31.08.2014, 21:50:00 »
 Доброї, наскільки це можливо, пори доби. Взнав, що нашого земляка з Петриків, шприхаля Ruslan75 готують до бойових дій.

 З цього приводу хочу запитати в шановної шприхальської громади, що і яким чином можемо зробити і як ПІДТРИМАЄМО???

 СЛАВА УКРАЇНІ
« Останнє редагування: 10.09.2014, 23:32:33 від peres »
096 505-2-050, 099 559-6-989 - T@R@S

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 31.08.2014, 22:14:50 »
Та що ми можемо зробити  :(. Найбільше це скинутися хто по скільки зможе і побачивши яка сума получилась придбати те на що грошей вистачить.
 У мене зарплатня десь після числа 5, якщо повезе. Гадаю кілька сотень зможу виділити без великих втрат для сімейного бюджету.

 А як руслана забрали? Він проходив в юності військову службу? Чи це через наявність військової кафедри?
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Ulka

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 301
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 31.08.2014, 22:19:55 »
спочатку взнай, як те все йому можна доставити чи передати, хто повезе, щоб те все не зависло десь непонятно де  >:D а Руслан не залишився голий, боси і в вінку  :)

ось що потрібно для чоловіків, яким прийшла повістка
http://zdolbunivcity.net/yakscho-pryjshla-povistka-do-vijskomatu-scho-vzyaty-najneobhidnishe/
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #3 : 31.08.2014, 22:24:53 »
Я так подумав, треба пройтися по ломбардах і найти йому нокію на сімбіані з ЖПС. Якщо повезе то за 200 гривень можна найти. Перевага тих нокій в тому що там карти скачуються офлайн і можна бачити карту україни без підєднання до інтернету. Тобто можна юзати без сімки. Гадаю такий GPS точно не зашкодить. Правда їй не "згодуєш"пальчикові батарейки і прийдеться шукати розетку щоб зарядити, але ІМХО непоганий варіант.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline peres

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 178
  • Карма: +10/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 31.08.2014, 22:32:39 »
спочатку взнай, як те все йому можна доставити чи передати, хто повезе

до Руслана їздить бус з Петриків, який супроводжує шприхалів до Зарваниці, так що не зависне, було б що везти
096 505-2-050, 099 559-6-989 - T@R@S

Offline Ulka

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 301
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 01.09.2014, 00:49:02 »
тепер виясни зі списку що йому треба, а що ні. я зараз ще одної дівчинки спитаю -  її брата забрали в АТО  :'(
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #6 : 01.09.2014, 09:33:17 »
А які війська? Я хотів попитати знайомих військових щоб взнати що найбільше треба буде , кажуть все залежить від роду військ. Попросили вказати рід військ, тоді точно скажуть без чого точно не обійдеться.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline peres

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 178
  • Карма: +10/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 01.09.2014, 11:26:07 »
зараз їду (може хтось складе компанію) в Петрики, хочу знайти голову села (він його підтримує) і попитаю конкретніше в нього про все необхідне, і тоді вималюється картина чи про суму необхідну для закупки екіпірування, чи про самі речі в яких є потреба
096 505-2-050, 099 559-6-989 - T@R@S

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 01.09.2014, 12:26:05 »
Говорив тільки що з Русланом, військова спеціальність в нього була танкіст, тому попав в мотопехоту, а ким саме, не знає поки на місце не попаде. З одежі і єкіпіровки в нього все є, єдине що попросив якщо в когось є можливість або знає де взяти - кевларовий шолом, бо той що в нього замалий, він би свій знайомому з Тернопільщини віддав, йому якраз підходить. Розмір голови - 59, ну і ще бажано на 1 більше, з врахуванням підшльомника.
Ага і ще напевно йому треба буде відправити нормальні тактичні рукавиці, а то він приколіст взяв велоперчатки з обрізаними пальцями.

Offline Ulka

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 301
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 01.09.2014, 12:41:08 »
відписала мені та дівчина:

Цитувати
купляв ,форму,майки,теплу термобілизну під низ 2 пари,носки теплі,мішок спальний,коврик ще якийсь під мішок стелити,щоб було тепліше(в епіцентрі коврик купляв),рукавиці спеціальні від осколок,окуляри спеціальні,берци,бронижилет,каску ще мають привезти.,шапку теплу.Ніби все,якщо згадаю ще щось,напишу.Їсти мама йому привозила на ці вихідні,можна все,що довго стоїть,консерви,тушонки,пеґення,цукерки,чай,каву.

за той список що я постила, казала що можна те все купити - але не всі мають таку змогу  купити  :(

кажуть тре ще темні воротнічки щоб підшиватися, а які то вони мають бути???? якщо хтось знає як воно виглядає і які розміра, яка тканина - то я можу пошити.  :)
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 01.09.2014, 13:12:22 »
пропоную т.с. виставити тут номер рахунку, на який закинем  гроші на покупку потрібного, вийти на потрібну суму
і почати збір коштів .
сонце  в долонях...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #11 : 01.09.2014, 14:34:47 »
Ось що мені порадив один товариш з досвідом:

Зі шмоток, в першу чергу нормалине непромокаєме взуття, носки шерстяні, а ще краще портянки як би то дико не звучало. З форми ще один комплект підмінка для всяких робіт. Із теплих речей хороша термобілизна 2-3 комплекти, бушлат (скоро буде холодно), добротна вязана шапочка, може використовуватись як підшльомник, тактичні рукавиці 2 пари, одна для повсякдених робіт 2 для робіт. 2-3 підбручні ремні (багато в чому використовуються) добротний розгрузочний пояс-ремінь, портупея совецка для цього хренова.
Із обладнання. 2 розкладних добротних ножі, один в розгруз для побуту, 1 на грудь для швидкого знімання (завжди треба), не автомати а такі які розкладаються однією рукою в рукавицях. Годиник обовязково, бажано з підсвідкою, мобілка бажано не промокаєма яка добре тримає батарею, але з можливістю дуже швидко зняти батарею.Якщо є рація або її намьок гарнітура в обовязковому порядку. Хороший мультитул, щоб були моцні кусачки. Фонарік, бажано на акумах, бажано невеликий. По можливості компас і біноколь чи моноколь, якщо офіцер планшет (натовські краще бо не видають офіцера) і канцелярський топографічний набір. Навігатор по бажаню, але доволі таки допоміжна штука, але обовязково щоб немав ніяких інтернет чи мобільних приблуд. Фляга або наплічний гідрон. (моя рекомендація якщо вляга то натовська пластикова).
Скоч і і золента,, і суперклей завжди і всюди треба.
Якщо курить то порсигар, папіроси постійно мнуться.
з медецини 2 жгута звичайних, 2 травмо (називають по різному, мають затягувальний механізм), вугіля упаковок 10 (завжди всюда треба), бажано індивідуальний фільтр для води, ну і лейкопластирі і бинти, одноразові скальпелі, і шовний набір. По травмо препаратах писати ніц не буду то вже фантазії на тему шо хто може. В бутилочках скляних ніц не брати, або відразу переливати.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 01.09.2014, 17:34:44 »
З екіпіровкою в нас в магазинах, а точніше в "Патріоті", не дуже, багато чого розібрали, а нових завозів найближчім часом не передбачається. Перчатки я купив, була тільки одна пара ХL, все решта М-ки. Каска буде коштувати від 2500 до 3300, дивлячись звідки і через кого.
Для "допитливих" ось ще одна писулька з переліком необхідного в зоні бойових дій:

"СПИСОК СНАРЯЖЕНИЯ ДЛЯ ВОЙНЫ! НЕ ДЛЯ ТУРПОХОДА!
 СНАРЯЖЕНИЕ И ЭКИПИРОВКА

 1. 2 рюкзака. Один обозный, второй штурмовой 25 л (штурмовой с быстрым сбросом).
 2. Наколенники жесткие. И если возможно налокотники (при первых выстрелах в бою боец падает на колени, может разбить чашечки).
 3. Туристический коврик (каремат)
 4. Разгрузка
 5. Бронежилет
 6. Активные наушники
 7. Баллистический очки
 8. Бронешлем. или, в худшем варианте каска
 9. Фляга или гидратор
 10. Кусачки для ногтей (через две недели отрастают, ножом не обрежешь, ломаются когда вставляешь рожок в автомат, сильная боль).
 11. Компас
 12. Паракорд (легкий нейлоновый трос) 20 метров
 13. Вилка-ложка
 14. Грим. Зеркальце.
 15. Набор ниток и иголок. Спички. Тальк
 16. Стрелковые перчатки
 17. Скотч прозрачный (привязать гранату при растяжке к дереву, порвался берц - обмотал и побежал дальше).
 18. Фонарь. Нож. Часы со стрелками
 19. Армейская рация Бинокль Дальномер
 20. Средство от насекомых (не вонючее)
 21. Мусорные мешки для воды. К низу мешка привязываешь камушек, пробиваешь дырку, расправляешь мешок на ветках, внутрь бросаешь ветки, из-за перепада температур получается конденсат, подставляешь емкость под мешок, за сутки от 200 до 300 грамм воды из конденсата.
 22. 1 кг сала мешается со 150 грамм чеснока, перец-соль по вкусу, перекручивается на мясорубку.
 Шприцом без иглы заталкивается в тюбик от зубной пасты или в другую емкость.
 Хранится до полу года в жаре. Очень калорийно (можно применять не останавливая марш-бросок).
Источник: http://censor.net.ua/r300512

Повністю стаття тут http://censor.net.ua/resonance/300512/pamyatka_soldatu_dlya_provedeniya_zachistki

Тільки не треба це все зараз для нього збирати, все основне в нього Є.

Offline peres

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 178
  • Карма: +10/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 01.09.2014, 19:18:36 »
було б добре шолом прикупити, бо трохи проблематична тєма з ними і головне щоб оригінал
096 505-2-050, 099 559-6-989 - T@R@S

Offline Ulka

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 301
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 02.09.2014, 10:57:36 »
я пропоную зробити благодійний розпродаж. в кожного з нас є речі, які шкода викинути, але і стоять без діла. а так можна продати за символічну плату. а кошти використати для придбання каски для Руслана.
оскільки форум "лісапедний" - то й думаю актуальним буде розпродувати "запчасті" до лісапедів (можна і до авто, мобілки, плеєра, старі фотіки - пропонуйте що ще). 

хто за????
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))