Тема: П'яному дешевше їздити велосипедом  (Прочитано 5206 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 11.08.2014, 12:43:29 »
Штраф за керування велосипедом у стані алкогольного сп'янінння у два десятки разів менший, ніж для водіїв, які сідають за кермо “під мухою”. Також значно менший штраф для велосипедистів, які їдуть “проти шерсті” дорогою з одностороннім рухом.



- За останніх два тижні я був свідком кількох випадків, коли велосипедисти на дорозі з одностороннім рухом їздили “проти шерсті”, - розповідає тернополянин Степан Бойко. Наприклад, найсвіжіший випадок був на вулиці Шептицького, на ділянці від «Гранд-базару» до “Збруча”. Ще хоч би краю дороги тримався, а то їде посередині, неначе так і повинно бути.
Степан Бойко каже, що з повагою ставиться до всіх учасників дорожнього руху, але деякі велосипедисти його просто дратують.
- Розумію, що правила дорожнього руху не зовсім досконало виписані щодо велосипедистів, - каже чоловік. - Та й умов для руху велосипедами по наших дорогах немає. Але виїзд на дорогу з одностороннім рухом не в тому напрямку – це таки серйозне порушення. Цікаво, якби зупинив такого велосипедиста даішник, то хоч штраф якийсь передбачений?

Велосипедисти, як і водії будь-яких інших транспортних засобів, повинні дотримуватися правил дорожнього руху, стверджують в обласному управлінні Державтоінспекції.
- Згідно з вимогами правил, велосипедисти мають рухатись, тримаючись правого краю дороги. - каже інспектор сектору профілактичної роботи обласної ДАІ Микола Ігнатченко. - За порушення правил дорожнього руху для велосипедистів також передбачені штрафи.

Щоправда, розміри штрафів не такі, як для автомобілістів.
Так, за порушення правил дорожнього руху велосипедистам загрожує від 85 до 136 грн штрафу. Такий же штраф передбачений за проїзд велосипедом під “цеглину”. За керування велосипедом у стані алкогольного сп'яніння – штраф у розмірі від 136 до 170 грн. За створення аварійної ситуації велосипедистом – штраф у розмірі від 170 до 255 грн.

http://te.20minut.ua/Avto/p-yanomu-deshevshe-yizditi-velosipedom-10410022.html
життя - це рух
рух - це життя

Offline ZTVR

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 11.08.2014, 12:47:53 »
штрафи то не такі, але як по п’яній збити дитину чи викотитися під маршрутку то наслідки серйозні, тому не рекомендую їздити п’яним і порушувати ПДД бо велосепедист також учасник дорожнього руху

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 11.08.2014, 12:49:43 »
От і ще одна перевага велосипеда :)

Offline Aelita

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 506
  • Карма: +155/-11
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 11.08.2014, 13:26:39 »
І говорити по телефону за кермом велосипеда теж не варто.)))

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 11.08.2014, 13:49:49 »
говорити по телефону будь якого транспортного засобу не варто! ..але доводиться )))
життя - це рух
рух - це життя

Offline kita

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 218
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 11.08.2014, 13:51:13 »
а якщо по тротуару під "цеглину" це також порушення?

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 11.08.2014, 14:17:10 »
Мені здається (беру по собі), що їздити по правилам простіше і швидше. Не скажу що я завжди і всюди скурпульозно їх дотримуюсь, буває що і проти шерсті їду по обочині чи по краю (якщо так виходить проїхати метрів 50 а обїжати по правилам - пів кілометра добрих), але якщо ти їдеш в потоці відповідно до розмітки і знаків - водію простіше зрозуміти твої маневри, відповідно і ти сам менше смикаєшся і оглядаєшся.
по телефону терпіти не можу говорити довше пів хвилини-хвилини і на ходу взагалі ігнорю дзвінок і перезвонюю сам коли маю можливість. Ну хіба що коли чекаю дзвінка про термінову справу - то можу підняти трубку на ходу.

Стосовно статті - по особистих спостереженнях можу припустити, що описана тим водієм ситуація дуже сильно перебільшена. Проте неадеквати на великах таки зустрічаються. Он на днях в Луцьку взагалі бачив чувака, який на перехресті спокійно проїхав між рядами на світлофорі і повалив через перехрестя на червоне...

Offline YxTu

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 459
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 11.08.2014, 14:57:50 »
я вже декілька раз вертався до дому(живу на Бамі) через кільце, що коло 6-го магазину по Галицькій і на Збаразьку, були там ДАІшніки і якось в них руки не доходили мене перепинити..

Я стараюсь дотримуватись правил, по максимуму, і іншим рекомендую.
Сложно объяснить - просто, а просто объяснить - сложно.

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 11.08.2014, 16:05:44 »
мене саме більше бісить коли проти шерсті їде якийсь дідок а я йому на зустріч, так і хочеться колесом по чолі проїхати...

Offline Ulka

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 301
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 11.08.2014, 20:47:37 »
ДАЇшкни нехай "по чесному" штрафують автомобілістів і пішоходів, а тоді вже до роверів придумують штрафи.

А то правила є, але ніхто не викунує. Штрафи є - нікого не штрафують.

тут те саме буде  >:D
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 11.08.2014, 21:15:02 »
міліція, лікарі, прокуратура, та майже всі держслужбовці, всім їм в мене ніколи не буде віри, корумпованіших я ще не зустрічав, я їх ненавиджу, була б моя воля - всіх розстріляти, тоді може будуть якісь зміни в ліпшу сторону

Offline Schults

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 838
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • я буду долго гнать велосипед...
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 11.08.2014, 22:13:14 »

міліція, лікарі, прокуратура, та майже всі держслужбовці, всім їм в мене ніколи не буде віри, корумпованіших я ще не зустрічав, я їх ненавиджу, була б моя воля - всіх розстріляти, тоді може будуть якісь зміни в ліпшу сторону
100%
Я почему вредным был? Потому что у меня велосипеда не было...