Тема: Gazelle Nr.8  (Прочитано 5089 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 09.07.2014, 17:55:30 »
Придбав я собі вже давненько таку от тваринку в якості прогулянкового велосипеда. Він був з непрацюючою планетаркою але в досить непоганому зовнішньому стані. Час від часу доходять руки до його відновлення. От нарешті розібрався з тією планетаркою, перебрав, змастив і сьогодні зробив першу покатушку на цій королевській газельці. Їдеш реально як на троні.  :D Така незвична посадка — рівна спина і ноги чуть не до рук дістають.  :D  Стара манєтка зовсім не тримала передач і виявилася нерозборною, прийшлось змінити її на безіндексну деоровську.  Три передачі для міста те що треба. Не звично, що задній тормоз ножний, хоча тормозить він реально сильно, передній опускає штангу з гумовою накладкою просто на покришку, ним хіба що приторможувати, якщо їдеш повільно. З часом планую поставити ще грубші шини кремового кольору (52x622) RUBENA CITYHOPPER або швальбу дельта і замінити гріпси на шкіряні або коркові, бо пластикові дуже дубові. Також залишилось перетягнути захист колеса і цепки і остаточно полірнути. І буде ляпота )) Зробив маленьку фотосессію на телефон, коли дороблю зроблю повну і детальну.

Сьогодні поки робив пробну покатушку, один дідусь аж зупинився проводячи мене поглядом. Певно згадав молодасть )

Крупний рогатий Scott

Offline peres

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 178
  • Карма: +10/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 09.07.2014, 19:50:41 »
спідометр зачотний, на нього ще сідушку брукс чорну на пружинах
096 505-2-050, 099 559-6-989 - T@R@S

Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 09.07.2014, 20:56:30 »
спідометр зачотний, на нього ще сідушку брукс чорну на пружинах

Нє брукс не буду на нього ставити, наразі шукаю lepper primus, то саме те що треба.
Крупний рогатий Scott

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 09.07.2014, 21:03:16 »
Оце-так справді  вінтажний ровер! Молодець що потроху до пуття його доводиш. Йому би путні передні гальма зробити/переробити, то було б супер, бо як не як - "28" . Покришки ширші за оригінал не рекомендував би, і брав би з бажаних ті, що легші ( має бути вказано на сайті виробника ). А так -  удачі за кермом!
  Багажник - клас!

Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 09.07.2014, 21:14:55 »
Я думав спочатку кліщі шосейні поставити, але так втратиться весь шарм і автентичність тієї моделі. Хромована ручка з штангою дуже його прикрашають. В сучасних моделях та хромована тормозна ручка підключена до барабанного тормозу в передній втулці. Якби так зробити було б взагалі суперово.
Крупний рогатий Scott

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 09.07.2014, 22:43:07 »
Оце так ровер, а комп VDO просто бомба. Ігор, приїзджай на ньому по руля, хочу побачити його справжнього.
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline z350

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 373
  • Карма: +4/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 09.07.2014, 22:59:32 »
Красивий велосипед для вечірньої прогулки.Є в мене Legnano,я з дурості пообрізав кріплення(де кріпляться тяги тормозні),але їх зберіг,тепер думаю назад приварити і відновити попередній стан.

Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 10.07.2014, 10:27:17 »
Оце так ровер, а комп VDO просто бомба. Ігор, приїзджай на ньому по руля, хочу побачити його справжнього.

Та думаю ще побачиш ;) Я ним поки що не катаю, так просто виїхав на тестовий заїзд. Треба ще подокручувати все. 
Сьогодні вчіплю багажник на скотинку і під’їду за рулем. Наберу тебе.
« Останнє редагування: 10.07.2014, 10:32:27 від prizrak_design »
Крупний рогатий Scott