Тема: Їдем на Підкамінь! (18-20 липня)  (Прочитано 4303 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« : 15.07.2014, 15:39:46 »
Їздити на фестиваль в Підкамінь стає гарною традицією, і байдуже, що цього року ті хто його завжди організовують вирішили не організовувати. Люди які любить їздити туди роблять свій міні-фест, мабуть не менш цікавий який варто відвідати!

Отже: 18-го липня їдемо на Підкамінь, приєднуйтесь!
Оскільки будуть люди з різною фіз підготовкою, то їхати будемо на розслабоні, шоб не напрягатися і не розриватися. З собою беремо спальники/намети/карімати (шо в кого є) а також різні там необхідні особисті речі. Все це вантажимо на наші велобагажники і у невеликі наплічники.
Дуже бажано мати велоліхтарі, задні блимавки і шоломи.

Збираємось зранку і з приємністю проїжджаємо цих 55 кілометрів. А на Підкамені гарно собі тусимо (до речі, хто має візьміть муз. інстрменти). Впродовж цих трьох днів з Підкаменя можна робити вело-вилазки за радіальними маршрутами в якісь цікаві місця - куди заманеться.
Повертатись напевне будемо так як і добирались. Давайтеся знати хто хоче їхати. Конкретне місце і час здибанки для виїзду згодом.

Буде весело. Ось інформація про фест для ознайомлення: http://vk.com/pidkaminfest2014
« Останнє редагування: 15.07.2014, 15:48:57 від Horsbor »

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #1 : 17.07.2014, 17:05:20 »
Збираємось 11:30, (18.07) на Театральному майдані (біля драмтеатру). Хто їде, прихопіть запасні камери (шоб була одна на людину).

P.S Враховуючи, що моя ініціатива не отримала відгуків маю сказати, що покатушка всеодно відбудеться, не залежно від того скільки буде велосипедистів 3-є чи 33-є.)
Ше не пізно надуматись і зібратися...