Тема: Розвод на гроші за викрадений велик  (Прочитано 4958 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline swat4d

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Карма: +1/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 06.06.2014, 14:42:53 »
0962742170 Звонив цей номер хотів розвести на гроші за велик будьте обережні (А то що мій велик знайдений він ще мабуть не знає :D )
При розмові стандартна схема прийде малий 15 років приведе тобі велик.

Offline swat4d

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Карма: +1/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 06.06.2014, 14:49:18 »
І цей номер 0950350956 хотів розвести =)

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 06.06.2014, 15:01:16 »
от  уроди!... >:D
сонце  в долонях...

Offline Roman5700

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 164
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 06.06.2014, 22:57:09 »
До мене тоже сьогодні дзвонили за рахунок велосипеда, я для приколу питаю і скільки буде щоб забрати вел а він 1000грн. Обнагліли сволочі і акцент не наш, сгожий до тих що кавуни все продають або сухофрукти.

Offline swat4d

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Карма: +1/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 07.06.2014, 18:47:19 »
До мене тоже сьогодні дзвонили за рахунок велосипеда, я для приколу питаю і скільки буде щоб забрати вел а він 1000грн. Обнагліли сволочі і акцент не наш, сгожий до тих що кавуни все продають або сухофрукти.
Ага спочатку починає по російськи говорити (ну чи якось так)

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 07.06.2014, 20:59:40 »
А ще багато розводів наприклад на Сландо. Запитаєте - чому на Сландо? Тому, що там дуже легко реєструватися (на відмінно від Аукро чи інших подібних сервісів) і викладати оголошення.
Схема розводу наступна: виставляють оголошення з продажем крутого велосипеда в ідеальному стані за халявні гроші. Коли контактуєш з продавцем, то він підтверджує, що дійсно ще в продажі є даний велосипед і просить внести заставу на картуку Приватбанку (300-500 грн.) після чого продавець зникає (оголошення на сландо пропадає, телефон поза зоною)...
Як виявити шахрая на Сландо?
1. не ведіться на "халяву", халява звісно буває, але дууууже рідко;
2. зверніть увагу коли зареєстрований на Сландо продавець (якщо не довше місяця - дуже висока імовірність шахрайства);
3. зверніть скільки у продвця виставлених пропозицій товару (зазавичай шахраї виставляють один халявний лот);
4. часто шахраї не зазначають номера телефону. Коли пишеш і просиш номер, то кажуть, що не можуть говорити і щоб їм писати тут (напевно їм бідолахам надоїла постійна зміна sim-карт);
5. завжди будьте обережні, якщо справа доходить до переказу грошей не відомій людині. Користуйтеся правилом "сім раз відміряй, а один раз відріж".
життя - це рух
рух - це життя