Тема: Тиск  (Прочитано 10493 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline YxTu

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 459
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 05.06.2014, 00:33:23 »
Вже вдруге стикаюсь із проблемою:
Розпочинаю поїздку із БАМу і зупинку роблю коло греблі з другого боку озера(із сторони дального).
Після зупинки помутніння в очах і тошнота ледь свідомість не втратив... 
+ я ще не відлічився мав недугу незначну.


Наскільки я зрозумів і вичитав із мережі так це скоріш за все проблеми із тиском. Тобто різкий перепад,  необхідність контролю і т.п.

В когось таке було ?
І взагалі вкого який досвід в цьому питанні, які ваші думки ?
 
Сложно объяснить - просто, а просто объяснить - сложно.

Offline bahja

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 313
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 05.06.2014, 00:45:21 »
Можливо темп їзди збав, попробуй катнути не поспішаючи, насолоджуючись краєвидами.
Ще зі школи памятаю, що коли бігали крос, фізруки після завершення пробігу не дозволяли зупинятись, наполягали пройтися швидким темпом, бо різка зупинка шкодить на серце, щось таке.
« Останнє редагування: 05.06.2014, 00:49:28 від bahja »

Offline Vetalj

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 104
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 05.06.2014, 02:22:40 »
років 2 назад таке саме було і в мене, але ніби помутніння не було і тиск я не міряв... тиждень хворів в дома і ще повністю не одужавши рішив з другом вперше після зими катнути... якраз ще місцями був сніг і сяяло сонце то і не хотілось сидіти дома... проїхали десь 5км і мене почало тошнити, мусили зупинятись, потім знову через деякий час... так що треба відновити сили після хвороби і все буде добре

Offline Schults

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 838
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • я буду долго гнать велосипед...
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 05.06.2014, 06:46:09 »
В мене після сильних фіз нагрузок (особливо літом після мініфутбола) схожі симптоми були: голова болить, тошнота...
Підвищувався тиск. Тепер граю футбол в кепці, трошки зменшив обороти. Тепер все ок...


Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
Я почему вредным был? Потому что у меня велосипеда не было...

Offline Філько

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 177
  • Карма: +1/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Весела білка лісапедом помчала в ліс по жолуді..
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 05.06.2014, 09:59:45 »
Була колись у нас така забавка в дитинстві - в таборі: один товариш дуже активно робив двадцять присідань, після чого - притулявся до дерева і щодуху затамовував подих, а хтось із його друзів - для пущого ефекту - давив долонями на грудну клітку. Результат - товариш втрачав свідомість на декілька хвилин.
Я так розумію - навантаження собі надмірних не завдавайте і плавно нарощуйте/скидайте їх. Організм - це той же механізм, йому теж ривки не довподоби. Якщо шатун чи касету ще замінити можна, то посаджене серце чи аневризму в мізках так просто на справні не замінити.

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 05.06.2014, 10:08:00 »
 :D :D більше катайся на велосипеді, менше сиди за компютером.....

Операція "Квадрокоптер"!

Offline Terrorist

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 326
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 05.06.2014, 10:08:34 »
Десь два роки тому їхав з роботи. Подоляни - надставна церква, дуже спішив, підїхав до світловора біля церкви, постояв 30 сек, перевів ровер, сів, проїхав метрів десять і відключився. Прийшов до тями в машині швидкої, коли мене дімідролом накололи. На другий день - терапевт-нервопатолог-псіхушка. Пролежав вроді тиждень на денному стаціонарі (їздив туди ровером), поздавав всі можливі аналізи. Сказали, що вирубався через ВСД і гіпервентиляцію.
Рік після цього, той же маршрут тільки проїхав дальше і без зупинок. Після підйому з парку на вул. Миру проїхав метрів 20 повороту Миру-Карпенка і відключився прямо на проїжджій частині. повело мене з крайньої правої частини дороги в крайню ліву, де я і призимлився головою об асфальт. Далі коротко, ато там кіно можна було знімати. Швидка... я впирався, поїхали без мене... взяв коня пішов додому(300м)... набрав номер кв. на домофоні... ліг на ліжко... пройшло дві години... почав розуміти хто я і де я... друга швидка... лікарня... аналізи, МРТ, рентген, капельниці, весела палата, безсонні ночі, медсестрички на стажуванні. Пройшло два тижні, виписали з діагнозом... ЗЧМТ!, що є наслідком падіння, а не причиною >:(
Після виписки пішов подивитися де я там падав, ше добре було видно здоровенну руду пляму біля тротуару і то через маленьке розсічення на голові. Через два дні купив шолом, а ше через два КК в Петриках  *hurray*
Погода не перешкода

Offline YxTu

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 459
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 05.06.2014, 13:10:00 »
Десь два роки тому їхав з роботи. Подоляни - надставна церква, дуже спішив, підїхав до світловора біля церкви, постояв 30 сек, перевів ровер, сів, проїхав метрів десять і відключився. Прийшов до тями в машині швидкої, коли мене дімідролом накололи. На другий день - терапевт-нервопатолог-псіхушка. Пролежав вроді тиждень на денному стаціонарі (їздив туди ровером), поздавав всі можливі аналізи. Сказали, що вирубався через ВСД і гіпервентиляцію.
Рік після цього, той же маршрут тільки проїхав дальше і без зупинок. Після підйому з парку на вул. Миру проїхав метрів 20 повороту Миру-Карпенка і відключився прямо на проїжджій частині. повело мене з крайньої правої частини дороги в крайню ліву, де я і призимлився головою об асфальт. Далі коротко, ато там кіно можна було знімати. Швидка... я впирався, поїхали без мене... взяв коня пішов додому(300м)... набрав номер кв. на домофоні... ліг на ліжко... пройшло дві години... почав розуміти хто я і де я... друга швидка... лікарня... аналізи, МРТ, рентген, капельниці, весела палата, безсонні ночі, медсестрички на стажуванні. Пройшло два тижні, виписали з діагнозом... ЗЧМТ!, що є наслідком падіння, а не причиною >:(
Після виписки пішов подивитися де я там падав, ше добре було видно здоровенну руду пляму біля тротуару і то через маленьке розсічення на голові. Через два дні купив шолом, а ше через два КК в Петриках  *hurray*

unstopoble  *tramplin_m*
Сложно объяснить - просто, а просто объяснить - сложно.

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 05.06.2014, 16:44:07 »
Десь два роки тому їхав з роботи. Подоляни - надставна церква, дуже спішив, підїхав до світловора біля церкви, постояв 30 сек, перевів ровер, сів, проїхав метрів десять і відключився. Прийшов до тями в машині швидкої, коли мене дімідролом накололи. На другий день - терапевт-нервопатолог-псіхушка. Пролежав вроді тиждень на денному стаціонарі (їздив туди ровером), поздавав всі можливі аналізи. Сказали, що вирубався через ВСД і гіпервентиляцію.
Рік після цього, той же маршрут тільки проїхав дальше і без зупинок. Після підйому з парку на вул. Миру проїхав метрів 20 повороту Миру-Карпенка і відключився прямо на проїжджій частині. повело мене з крайньої правої частини дороги в крайню ліву, де я і призимлився головою об асфальт. Далі коротко, ато там кіно можна було знімати. Швидка... я впирався, поїхали без мене... взяв коня пішов додому(300м)... набрав номер кв. на домофоні... ліг на ліжко... пройшло дві години... почав розуміти хто я і де я... друга швидка... лікарня... аналізи, МРТ, рентген, капельниці, весела палата, безсонні ночі, медсестрички на стажуванні. Пройшло два тижні, виписали з діагнозом... ЗЧМТ!, що є наслідком падіння, а не причиною >:(
Після виписки пішов подивитися де я там падав, ше добре було видно здоровенну руду пляму біля тротуару і то через маленьке розсічення на голові. Через два дні купив шолом, а ше через два КК в Петриках  *hurray*
твій батько розказував ці історії..
в основному це був поштовх мені для покупки шолома, бо з моєю гіпертонією і аритмією жарти недоречні. Колись читав одну історію одного ровериста, їхав дорогою, впав, знепритомнів, а коли прийшов до тями, то ровера вже не було  >:D

Offline YxTu

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 459
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 10.06.2014, 22:48:20 »
Колись читав одну історію одного ровериста, їхав дорогою, впав, знепритомнів, а коли прийшов до тями, то ровера вже не було  >:D

камінюку за вухо кинули тай впав...
Сложно объяснить - просто, а просто объяснить - сложно.

Offline medi27

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 2
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 03.10.2016, 12:41:13 »
Може таурину нестача http://fitfan.ru/nutrition/supplements/10046-taurin.html . Повільніше треба, вітамінчики поприймати, за харчуванням послідкувати. Це перший дзвоник.

Offline skameykin22

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
    • продажа уличных флагштоков
« Reply #11 : 04.02.2017, 13:03:32 »
Так, с цим краще не балуватись.

Offline Рита87

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 09.03.2017, 12:33:06 »
у меня когда было давление, мне наоборот советовали спортом заниматься - сосуды расширяются и давление нормализуется