Загальний > Здоров'я

Тиск

(1/3) > >>

YxTu:
Вже вдруге стикаюсь із проблемою:
Розпочинаю поїздку із БАМу і зупинку роблю коло греблі з другого боку озера(із сторони дального).
Після зупинки помутніння в очах і тошнота ледь свідомість не втратив... 
+ я ще не відлічився мав недугу незначну.


Наскільки я зрозумів і вичитав із мережі так це скоріш за все проблеми із тиском. Тобто різкий перепад,  необхідність контролю і т.п.

В когось таке було ?
І взагалі вкого який досвід в цьому питанні, які ваші думки ?
 

bahja:
Можливо темп їзди збав, попробуй катнути не поспішаючи, насолоджуючись краєвидами.
Ще зі школи памятаю, що коли бігали крос, фізруки після завершення пробігу не дозволяли зупинятись, наполягали пройтися швидким темпом, бо різка зупинка шкодить на серце, щось таке.

Vetalj:
років 2 назад таке саме було і в мене, але ніби помутніння не було і тиск я не міряв... тиждень хворів в дома і ще повністю не одужавши рішив з другом вперше після зими катнути... якраз ще місцями був сніг і сяяло сонце то і не хотілось сидіти дома... проїхали десь 5км і мене почало тошнити, мусили зупинятись, потім знову через деякий час... так що треба відновити сили після хвороби і все буде добре

Schults:
В мене після сильних фіз нагрузок (особливо літом після мініфутбола) схожі симптоми були: голова болить, тошнота...
Підвищувався тиск. Тепер граю футбол в кепці, трошки зменшив обороти. Тепер все ок...


Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Філько:
Була колись у нас така забавка в дитинстві - в таборі: один товариш дуже активно робив двадцять присідань, після чого - притулявся до дерева і щодуху затамовував подих, а хтось із його друзів - для пущого ефекту - давив долонями на грудну клітку. Результат - товариш втрачав свідомість на декілька хвилин.
Я так розумію - навантаження собі надмірних не завдавайте і плавно нарощуйте/скидайте їх. Організм - це той же механізм, йому теж ривки не довподоби. Якщо шатун чи касету ще замінити можна, то посаджене серце чи аневризму в мізках так просто на справні не замінити.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version