Тема: Як розібрати велосипед?  (Прочитано 6834 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 01.05.2014, 11:14:43 »
Все правильною Зйомник шатунів купи на ринку бери китайський він найдешевший і знімеш ті  шатуни без проблем, або ще краще знайди  знайомих, шо мають  .
« Останнє редагування: 01.05.2014, 14:33:50 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline SDenysI

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 01.05.2014, 13:05:48 »
Дякую, я вже трохи розібрався який це має бути зйомник, але ви не повірите, я об'їздив усе місто, усіх знайомих, які можуть таке мати, торговців велосипедами, які їх самі збирають - нічого ніхто не знає - я сам в шоці, ніколи не міг подумати, що таке може бути - у всіх є один універсальний "газовий" ключ і молоток))) тому зйомник придбаю в Тернополі (я не вмію домовлятися з токарями))), думаю в майбутньому знадобиться, ще у племінника є ровер і такі ж самі шатуни.
А щодо шарніру - дякую Switch за пораду - після прочитаних кілька форумів змирився з тим, що доведеться обклеювати скотчем.
Я дуже вдячний всім за поради і миттєву реакцію. Також і форуму вдячний, мені тут сподобалось!!!

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 01.05.2014, 13:09:47 »
на рахунок шатунів - попробуй варіант без зйомника (поїздити з відкрученими контр гайками/болтами), якщо звичайно не розібрав ще решту вела і на ньому ще можна їздити.
Прочитав такий метод на якомусь форумі - то мені поміг реально.

Offline SDenysI

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 01.05.2014, 15:12:02 »
Я не сумніваюся, що цей метод дійсно дієвий, але ,на жаль, "пацієнт" вже на операційному столі  :D