Тема: GPS, порадьте за яким гуглити.  (Прочитано 11847 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« : 21.04.2014, 09:10:57 »
Надумав за кілька місяців(коли грошей підзбираю) купити собі ЖПС якийсь. Порадьте модель з котрої починати гугління :). Хочеться щось старе але якісне від Гарміна. Тобто екран кольоровий не потрібний, але хочеть хороший прийом, хороший корпус і т.д. Тобто якийсь топовий старих років. Чи зараз навіть дешевші nbge etrex ловлять краще чим старі моделі?
 Ну тобто порадьте що краще шукати - новий простіший чи старий навороченіший.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 21.04.2014, 11:18:20 »
....) та почни з топографічних карт...) результат не гірший))) я в шоці Еразель  - в дальнібойщики преходить - сила!))))
а хто в Екстрім крилі тебе замінить - ???))))
Операція "Квадрокоптер"!

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 21.04.2014, 14:16:34 »
Щоб реально знати які моделі як ловлять і як утримують сигнал тре їх одночасно в однакових умовах протестувати. Маю новий ЕТРЕКС 20 з можливістю довантажувати карти в форматі ДЖП і можливість завантажувати уривки карт прямо з ГУГЛ МЕПС. Можу дати на якись час свій, щоб ти міг зрозуміти що такий ЖПС собою представляє. Може буш мати час і мені зразу карти вшиєш. А то я їх створив і заніс але пристрій при завантаженні говорить, що файл занадто великого розміру, хоча розміри як по пікселях так і по МБ дотримані.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 21.04.2014, 19:04:29 »
отимальне співідношення ціна-якість Garmin eTrex 20
має Аванар, маю я

210 доларів
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 21.04.2014, 21:58:07 »
отимальне співідношення ціна-якість Garmin eTrex 20
має Аванар, маю я

210 доларів
Пробували карти з гуглу підшивати? А то в мене ніяк не виходить.. *dontknow* Спеціально брав той еТрекс 20 щоб можна було скористатись такою функцією. Люди підкажіть в чім справа? Карту створюю, вношу в прибор, а він при заванитаженні викидає, що файн неможливо прочитати бо він занадто великого розміру. Розмір по Мегабайтах і по пікселях дотриманий.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 21.04.2014, 22:02:10 »
взагалі порада від Аванара - поставити карту памяті і створити на ній папку Garmin - мены помогло )
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 21.04.2014, 22:52:24 »
Пробували карти з гуглу підшивати?
А якщо не секрет, які це ви такі чудо карти створювати зібрались, і чим вам існуючі карти не підходять, що ви зразу кинулись свої створювати?
В неті купа карт з розширенням *.img для гарміна, навчіться спочатку з ними працювати, тоді вже в дебрі лізьте.
Якщо вже так цікаво, то з допомогою SASPlanet створюються карти будь якої території з будь якого супутника, навіть досить великих територій для гарміновських навігаторів, але з розширенням *.JNX, мені просто по роботі це деколи потрібно, але все одно стараюся використовувати вже існуючі інтернетовські карти.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #7 : 22.04.2014, 08:24:07 »
....) та почни з топографічних карт...) результат не гірший))) я в шоці Еразель  - в дальнібойщики преходить - сила!))))
а хто в Екстрім крилі тебе замінить - ???))))
Хто сказав що в дальнобойщики. Інколи просто цікаво побачити свій маршрут по селах і полях :)
Андрій, чому взяв етрекс? для того щоб мати карточку памяті і тачскрін? Цікаво просто що конкретно він дав відносно старої моделі. У тебе вроді колись був ч/б гармін якийсь великий  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 22.04.2014, 09:37:39 »
eTrex 20 тачіскріна не має
але він захищений
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 22.04.2014, 09:57:08 »
Чим не влаштовує звичайний смартфон?
Тим паче можна зразу шарити треки своїх поїздок, а на деяких сервісах і "ілюструвати" поїздки фотографіями з автоматичною привязкою до координат (Спортстрекер).
Точність цілком прийнятна.
Як на мене Гармін ціавий в тому плані, що довше тримають акуми, водонепроникний, має магнітний компас і барометричний висотомір.
Але це фішки, які більше потрібні реально для орієнтування в довготривалому поході на природі. В лісах, горах.
Я в своїх поїздках використовую простеньку Нокію, одну з перших симбіанів з вбудованим джіпіесом - мені вистачає цілком.
http://www.sports-tracker.com/#/workout/meloman
точність трохи хромає - зазвичай завищує покази одометра - але чисто щоб продивитси трек або прокласни маршрут незнайомими селами - вистачає.


Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 22.04.2014, 10:52:51 »
А якщо не секрет, які це ви такі чудо карти створювати зібрались, і чим вам існуючі карти не підходять, що ви зразу кинулись свої створювати?
В неті купа карт з розширенням *.img для гарміна, навчіться спочатку з ними працювати, тоді вже в дебрі лізьте.
Якщо вже так цікаво, то з допомогою SASPlanet створюються карти будь якої території з будь якого супутника, навіть досить великих територій для гарміновських навігаторів, але з розширенням *.JNX, мені просто по роботі це деколи потрібно, але все одно стараюся використовувати вже існуючі інтернетовські карти.
Створював ще восени коли придбав навігатор, тож зараз і не пригадаю всіх кроків, але робив усе по цій схемі http://mirgarmin.com.ua/content/365.html, тільки мені тре було з "Гугл мепс" накласти кусок на вшиту карту Гарміну. Стосовно того чим мені не підходять карти, що у навігаторі. Справа в тім, що навігатор я купив спеціально для запису місь куди я їздив на гриби та на рибалку. Просто по фотознімках я краще орієнтуюсь в лісі. З допомогою знімків бачу зруби, лісові галявини та дороги, що ділять ліс на квадрати і інші об"єкти які домомагають орієнтуватись в лісах. Сьогодні спробую поставити додаткові карту пам"яті і внести той кавальчик карти туди. Якщо не спрацює то дам вам знати може допоможете мені з тим ділом.

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 22.04.2014, 11:12:36 »
Андрій, чому взяв етрекс? для того щоб мати карточку памяті і тачскрін? Цікаво просто що конкретно він дав відносно старої моделі. У тебе вроді колись був ч/б гармін якийсь великий  :)
Етрекс взяв тому що не дорого. Карточка памяті є, зручно, тому що тільки одна толкова карта Європи 2 ГБ важить, плюс ще по Україні 300 мб, ну і т.д. Тачскріна там нема.
Раніше був GPSMap-60, ну це розробка 2000 року, сам розумієшь, шо вже застаріла елементна база, процесор там досить слабий відносно сучасних, і в місцях поганого прийому: міська забудова, схил гори, ущелина, мокрий листяний ліс, були деколи проблеми з сигналами супутника, зараз майже всі GPS-ки йдуть на проці SiRFStar III, з ним таких проблем набагато менше.
Я його брав тільки по тій причині що хожу пішоходні походи в гори, а пари акумуляторів там вистачає на 3 дні. крім того він може 3 дні провисіти під дощем на лямці рюкзака і нічого йому не буде. Для велопоїздок на невеликі одноденні дистанції тобі чесно кажучи і смартфона вистачить, зараз чехлів на руль від дощу для них валом продається. Просто в смартфона екран більший, зручніше оріентуватись по екрану, в Етрексі як на мене екран замаленький, для вєліка трохи незручно, але мені підходить.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #12 : 22.04.2014, 11:27:02 »
Я в своїх поїздках використовую простеньку Нокію, одну з перших симбіанів з вбудованим джіпіесом - мені вистачає цілком.
У дружини 5230. Але щось її ГПС взагалі мене не взлюбив. Супутники бачить, а от щось показувати відмовляється. Ні координат ні швидкості. Хоча коли вона у дружини то вроді показує все :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 22.04.2014, 11:28:24 »
Сьогодні спробую поставити додаткові карту пам"яті і внести той кавальчик карти туди.
Справа не в картці памяті, якщо ще в ЖПСці є вільна память, то можна ставити і туда, але не з офіційного сайта Гармін карти, В нас всі ЖПСки прошиті ломаними прошивками, які не будуть дозволяти переглядати карти створені таким методом.
То що ти хочеш робиться двома программами:
Google Earth - скачуєш необхідну територію
SASPlanet - створює на базі кешу Google Earth, файл карти для навігатора.
Тільки це дуже довго розписувати, хочеш сам шукай в неті, хочеш покажу вживу.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #14 : 22.04.2014, 11:32:21 »
Просто в смартфона екран більший, зручніше оріентуватись по екрану, в Етрексі як на мене екран замаленький, для вєліка трохи незручно, але мені підходить.
Два АЛЕ
1. Смарта у мене нема. А купляти його це дорожче чим ГПС :)
2. Великий екран має недолік - великий екран  :). В тому плані що воно стає тендітне із-за того.

Мені скоріше не орієнтуватися, а просто бачити де був і де були роблені фото :), а то замахуюсь вечором сидіти і на гуглмапсі вишукувати де ми були і пробувати поняти де саме було роблене фото.

А з гармінів можна трек вивантажувати як з смартів?
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.