Тема: GPS, порадьте за яким гуглити.  (Прочитано 11851 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #30 : 23.04.2014, 22:13:56 »
Олег, а де той експорт то? Не можу щось таке найти.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 23.04.2014, 22:57:47 »
Ну в мене так:
1 - стартуєм прогу (Sports TYracker)
2 - йдем в щоденние тренувань (Training diary) або трохи нижче берем останнє тренування (Latest Workout)
3 - якщо зайшли в щоденник - то  прокручуєм на тренування яке нам потрібне (якщо вибрали останнє тренування - воно вже відкрите)
4 - в першому вікні (зверху інфа по тренуванню, нижче - карта з треком) жмем в самому низу Options/ExportExport to Google Erth, вказуєм куди зберегти і назву трека.
Це я по нокіївській версії пишу на своїй 5230, 4.22 для платформи S60 5.0, в андроїді іншакше прога побудована.

до речі по твоєму питанню пробив - є така можливість:
Цитувати
This capability has been requested a number of times in the past and has now arrived.
On your phone, open the workout youn wish to upload to the Sports Tracker website. Select Export and "Export as GPX".
Copy this export file onto your PC.
Go to the Sports Tracker Website
http://Sportstracker.nokia.com
Log in and on your "Dashboard" and select "Import Workout" (bottom right of "Latest Workouts" list.
Browse to the GPX workout file on your PC. Fill in the other fields as required and click on "Save"
Job Done.
Hope this helps
mbrett
N95 8Gb (Product Code: 0558787 (UK)) FW 31.0.018
Не перевіряв чи працює, но кнопка така є в профілі, над кнопкою "запросити друзів". Не внизу справа як написано, а справа від списку останніх тренувань зразу під головним меню типу виходить.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 23.04.2014, 23:00:15 »
ПС: нокіївський спорттрекер трохи закинули. фактично він заточений під смартфони ще з клавіатурою, і з чисто тачскріном не всі функції доступні. Наприклад прокрутка графіків. Це щоб тебе з толку не збивало. Але основні функції працюють.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #33 : 24.04.2014, 08:05:42 »
О, дякую. Вроді вигрузило і GPX і G.Earth. Правда трек скаче по чорній силі на пару метрів. Але то таке, головне що маршрут показало.  Зараз ще погуглю чим відкривати той .GPX і як вигружати автоматом і фото для треку.
Прокрутка вроді паше справно, ніяких нарікань. Ну чи я просто не зауважував що чогось не можна  :).
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 24.04.2014, 10:07:20 »
Там порийся в настройках вистав усереднення. Тоді трохи менше стрибає. Там для кожного виду активності вибирається, якщо не помиляюсь, за скільки секунд усереднювати дані і при якій швидкості трекер автоматично ставити на паузу. Після цього його покази стають точнішими і пропадають феноменальні скачки швидкості. Хоча все одно трохи завищує відстань.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 24.04.2014, 10:10:12 »
Прокрутка вроді паше справно, ніяких нарікань. Ну чи я просто не зауважував що чогось не можна  :).
ну я мав на увазі там якщо дивишся графік швидкості чи висот - то забита ще можливість міняти шкалу і робити прокрутку, щоб проглянути детальніше, але ці фішки забиті на кнопки. Ну там є в принципі екранне меню, але ним не взагалі зручно. То я такі нюанси дивлюсь вже через акаунт на сервері.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #36 : 24.04.2014, 11:08:26 »
Доречі, а як шарити трекінги? Поставив галочку що воно загальнодоступне, скопіював адрес з адресної стороки в броузері, відкрив іншим броузером -а  воно мені відкрило зразу з моїм залогоненим профільом. Тобто по ссилці воно й залогонений аканут передає  *dontknow*
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 24.04.2014, 11:29:19 »
шарити то в смислі дати комусь зсилку на свій трек?
ну я наприклад в свій акаунт заходжу рідко досить, треки я завантажую з галочкою "доступний всім", тоді якщо хочу комусь дати зсилку - зайшов на сайт, знайшов трек, дав зсилку.
якщо сижу в акаунті то просто запускаю інтернет експлорер (в смислі просто інший браузер) збоку і там відкриваю спорттрекер і копіюю зсилку.
зсилки на треки коли ти залогінений і коли ні - можуть не співпадати. Не знаю яка там в них система, але якщо в тебе є треки, які бачиш тільки ти або друзі - то сторонній юзер бачить менше треків ніж насправді є, і твоя зсилка для нього не спрацює.
Взагалі там є кнопка для шарення свого трека, по ній видається код для вставки, але він по ходу побудований як фрейм і там інфа не вся (приклад), хоча в верхньому правому кутку зсилка на власне спорт-трекер вже.
хоча взагалі там код для вставки на вебсторінку в вигляді фрейма. Зсилку я з нього окремо витяг.
так воно мало б виглядати в ідеалі: http://www.sports-tracker.com/blog/widgets/
форум шприхи код не зрозумів схоже.
Код який генерується:
Код: [Select]
<iframe style='background-color: transparent;' frameborder='0' marginwidth='0' marginheight='0' scrolling='no' width='450' height='300' src='http://www.sports-tracker.com/widgets/wdgt_workout.html?username=meloman&workout_key=qlh7g89ai96h7ac0'></iframe>до речі може ти поставив галочку "Keep me loged", бо в принципі я не замічав щоб через зсилку передавало дана для логіну. Але некоректність зсилок якщо не всі треки всім доступні - все одно має місце.
« Останнє редагування: 24.04.2014, 11:36:58 від switch »

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 24.04.2014, 11:55:42 »
ще є такий віджет щоденника тренувань
слухай, я тут такі речі взнаю, хоч вже скільки часу користуюсь тим спорттрекером - ніколи в принципі такими речами особливо не цікавився :)

можна і просто картинкою поділитись, як тут в сусідній темі роблять :) кнопка внизу по центру з конвертом, але то не дуже цікаво:
« Останнє редагування: 24.04.2014, 12:25:46 від switch »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #39 : 24.04.2014, 12:43:30 »
Я код віджета iframe вставляю в ХТМЛку, вдкриваю її і копіюю лінк на мій трек. Через зад трохи, зате точно лінк буде такий що кожен зможе подивитися.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #40 : 24.04.2014, 12:53:45 »
Доречі, а якось можна Спорт-трекеру карти підгрузити наперед з компа? І як заставити нокієвські карти вести трек поїздки. Ну не в одночас ж їх тримати запущеними :). З нокії карти, з спорттрекера сам трекінг :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 24.04.2014, 13:05:50 »
Можеш і одночасно, вони не посваряться :) Я бувало ще і гуглерз запускав і все чітко працювало. Але батарея сяе швидко.
трекер заточений під власне запис трека, маршрутизацію на ньому не зробиш. Хіба на зворотньому шляху можна використати трек першої половини поїздки щоб не блукати по дорозі назад.
Чи можна підкинути карти знову ж таки теж не цікавився, ну бо не стоять в мене такі проблеми. Тому уви :)

Offline Drive_t

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 106
  • Карма: +3/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Boardman Sport 0977821655
    • Перегляд профілю
« Reply #42 : 24.04.2014, 19:54:17 »
Сама постійно користуюсь спорт трекером тож на нокії деколи завищуює швидкість, раз (з вимірювання програми) псіханув показало максималку поза сотню :laugh:
а так програмою цілком задоволенний, коли телефон в кишені то трошки нечітко трек малює для цього телефон кріплю на руль на силіконконку все гаразд, батарею садить непогано