Тема: зимові поїздки на ровері  (Прочитано 5645 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 28.01.2014, 20:27:55 »
Зима підкралась неочікувано, засипало снігом шо ппц, шановні, хтось в такі погодні умови катається ровером? Якшо їздите то на яких покришках, спеціально зимові шиповані чи звичайні? Сьогодні проїхався від Березовиці до ватри і назад, передній плащ лисий, задній відносно новий, купив літом на базарі за 60 гривень. Їхав по тротуарах, витоптаних стежках, ровером кидало туда-сюда, але я таки втримував рівновагу і ніразу не гепнувся. Коли приїхав додому, мама тільки пальцем біля голови покрутила  *rtfm*
Як ви ставитесь до поїздок засніженими просторами Тернополя, і як відносяться до вас ваші родичі, друзі, знаючи що ви і в таку пору року не покидаєте свій ровер?

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 28.01.2014, 21:34:05 »
неочікувано в січні місяці  :D так би само казали комунальники які не посиають піском тротуари...))
катаю зимою кожен день на роботу і з роботи (до 5 км) на Туристі з стандартними їхніми 32*700...така собі всесезонка...але кидає на льоду дуже гарно...)) по трішки глибшому снігу класно відточують навики їзди по болоті...)або коли на швидкості влітаєш в яму з піском і снігом то переднє колесо кидає не хіло але тьфу тьфу тьфу через руль ше не летів...)) і дуже гарно вчитись виїжджати на сліках під горку ( микуленецька - до цвинтара, на міст жд біля політеху...по Бандери вверх до стадіону...) закинувши максимально вагу на заднє колесо....трішки пробуксовуєш але вчишся правильно їхати вгору...воно важливо (переконався на практиці)  на змаганнях КК в лісі при мокрій погоді...поки злізеш...поки вибіжиш...поки знов сядеш на байк...а тим часом тебе обганяють чуваки які тупо помаленько витягують підйом на великій шестерні і доволі таки малому каденсі...)
Засніженими просторами тернополя катати не дуже добре відношусь...бо в більшості заметено по коліна...а по парку чи по тротуарах поганяти нормально можна...) але виключно по тротуарах! на дорогу ні в якому разі пхатись не треба...(( там взагалі дуродом...((
як відносяться до вас ваші родичі, друзі, з
вони не розуміють як можна їхати шосером по снігу)) і їхній аргумент основний шо слизько...і шо холодно...хоча додому приїжджаєш вся спина мокра і з під шльому тече  :D
Via est Vita

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 28.01.2014, 21:42:13 »
ги-ги, маму шкода :D(дарма нервується), скажи їй , на й  привикає.
ми  ще в суботу(коли курило) зібрались  і посунули катати.окуляри і рукавиці були обовязковим атрибутом.
Водії авто теж хотіли крутити біля виска, побачивши нас, проте вгледівши, як вправно долаєм сніжні перешкоди
і не лінуємось витягувати їхні авто з кучугур, лиш усміхались.
Що ж, ти привикай, що нашу появу в любу пору року сприймають неоднозначно,  хай  заздрять, нервують, дивуються.
Зрозуміти нас  зможе лиш такий, як ми!
На рахунок гуми: хто  має більше грошів-купляє Спайкери(то швальбівський виклик зимі в формі заводської шипованої гуми);
дехто шукає стару  гуму і  вкручує в неї пару рядів шурупів(в неті можна  знайти ці методи);
я користую для  снігу НОБІ НІКИ, хоча для ожеледи вони не той-во, то я і не дуже гарцую,памятаючи, що  без шипів.
Заодно тиск трохи скинь в камерах, буде краще тримати.Не забудь силіконки бризнути на ноги вилки-же би сальники зберегти.
Бажаю чудового відпочинку!!!
сонце  в долонях...

Offline Vetalj

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 104
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 28.01.2014, 22:32:44 »
Я також думав купити дешеві покришки і вкрутити саморізи але катаю на звичайних 2,1 трошки приспустивши. Тільки зараз температура трошки низька і зробив паузу бо переживаю щоб від температури не задубіла резина (пильники). А ноги змастити силіконом це щоб лід на них не утворювався?

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 28.01.2014, 22:50:12 »
, хтось в такі погодні умови катається ровером?
  Ага
 
передній плащ лисий
То погано.
Якщо з заднім юзом можна спокійно жити, то з тікаючим переднім колесом справлятись значно важче
  Я б казав якось прокататись, хоча б по парку якомусь трохи, може на вихідних морозу сильного не буде...
катаю зимою кожен день на роботу і з роботи (до 5 км) на Туристі
Васька!!! То я тебе вчора бачив :o??? Десь по восьмій вечора я йшов коко КГБ, а ти їхав на ХВЗ з рюкзаком по іншому боці вулиці в сторону стадіону. Я хтів крикнути, але передумав, бо ти на ходу пробував як то заднє колесо юзом ходе по снігу...   
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 28.01.2014, 23:19:44 »
    Я б казав якось прокататись, хоча б по парку якомусь трохи, може на вихідних морозу сильного не буде..
я за!
То я тебе вчора бачив :o??? Десь по восьмій вечора я йшов коко КГБ, а ти їхав на ХВЗ з рюкзаком по іншому боці вулиці в сторону стадіону. Я хтів крикнути, але передумав, бо ти на ходу пробував як то заднє колесо юзом ходе по снігу...   
скоріше за все то був таки я...з роботи в той час їду в тому районі...+ переважно без рюкзака був..але вчора мусив брати з собою))) ага..
то татовий ХВЗ якихось там 8х-их років))) ти ж бачив! я на тому самому був шо тоді тебе зустрів коли їздили до "Сусід"-а :))
та...про заднє колесо то таке...тре знати як воно себе буде поводити при екстренному гальмуванні..того вчусь час від часу ним керувати  ::)
Via est Vita

Offline Terrorist

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 326
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 31.01.2014, 22:41:29 »
Катаюся щодня, в основному вечером, деколи на роботу (Карпенка-Подоляни). По вихідних буває по 2-3 вилазки з коником.
З'їжджаю з дітворою (вони на санках) по Єлісейських полях, біля 11-ї школи, між сходами в парк біля "День і Ніч". Спокійно карапкаюсь на ті ж підйоми, що і літом. І все це задоволення мені коштувало 140 грн  :)
Погода не перешкода

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 07.02.2014, 13:08:02 »
Катався до 8 січня своїм теребовлянським лісом :) потім захворів, потім ще раз захворів, а потім і зим почалась :)
Катався на Максіс Адвантедж, 2.1 спереді 2.25 ззаді.
Субєктивно - по вталованому снігу на них їхати простіше ніж по розкисших після відлиги або дощу лісових дорогах. На льоду звичайно не втримають. По пухкому снігу - взагалі ніяких проблем, тільки вкручувати важче :)
Вот думаю може якось пізніше переставити їх на дружини вел і покататись тут в Тернополі, бо по лісі тепер хіба на борді катаюсь :)))

Offline z350

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 373
  • Карма: +4/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 07.02.2014, 14:11:24 »
Їжджу тільки по тротуарах),тому що по тому га...і що на дорогах-кидає вправо і вліво.
Покришки Michelin wild racer 2.0,не жаліюсь.І накат нормальний,і тримаються добре,за голий лід мовчу-тут тільки саморізи поможуть))).
« Останнє редагування: 07.02.2014, 14:29:45 від z350 »

Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #9 : 10.02.2014, 15:42:55 »
http://www.dropbox.com/s/yfl1u41xino1i1s/2012-12-30%2010.36.08.jpg
айс-спайкери рулять :), гарно місять сніг і тримають на кризі. Шипи досить живучі з победітовими сердечниками.
Для зими якраз то шо треба
Озеро суспеншн http://board.te.ua