Тема: Велоподорож Польша - Словаччина на травневі.  (Прочитано 8866 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 20.03.2014, 20:07:19 »
Велоподорож Польша - Словаччина на травневі.
Планується велоподорож по Польші та Словаччині з 29 квітня по 4 травня (~ 6 днів), протяжність маршруту - 530 км. Маршрут треку:
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=jjkmfelnguraywjx
Маршрут проходить огинаючи Високі Татри по кругу виключно по асфальту і не має складних гірських перевалів, максимальний перепад висоти 400 м. На карті вказані приблизні місця ночівель, з огляду на денний кілометраж 100 - 110 км, ночівлі в палатках, харчування своє і в кафе.
Наразі є три чоловіка (Я, Юха і Terri), бажаючі можуть приєднатися, оптимальний склад групи 6 чоловік, якщо буде більше це можливо, але будуть незручності з транспортом до кордону і з приготуванням їжі, прийдеться ділитись на 2 групи.
   Добирання до кордона в Шегіні - бусіком, далі через піший перехід, і на велосипеді по маршруту по Польші і Словаччині до Рабки-Здруй, далі електричкою до Кракова, і до Перемишля, потім своїм ходом через кордон, і бусіком до Тернополя.
   З собою крім досвіду їзди на 100 км та необхідного спорядження необхідно мати закордонний паспорт і візи для пересування по Польші та Словаччині, ми маємо Польські річні візи. Також бажано за час який залишився привести ноги в форму після зимового застою.

Зголосилися їхати:
1. Avanar
2. Юха
3. Terry
4. Леонід.


« Останнє редагування: 06.05.2014, 16:35:20 від Avanar »

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 20.03.2014, 20:33:40 »
мушу зауважити шо ти мягко кажучі неправий шо в мене не питався бо маршрут невдалий
я ж там проїхав не менше 3-х разів
до речі я можу карту словаків позичити - таки 7 чи 8 євро

так шо звони як шо
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 20.03.2014, 20:43:39 »
Велоподорож Польша - Словаччина на травневі.
Також бажано за час який залишився привести ноги в форму після зимового застою.
Тобто побрити для ліпшої аеродинаміки?  :laugh:
Вибачте, не стримався  :laugh:

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 20.03.2014, 21:17:50 »
Тобто побрити для ліпшої аеродинаміки?  :laugh:
і  зовсім  не смішно, бо так направду роблять профі, для покращення аеро на гонках. *dontknow*
сонце  в долонях...

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 20.03.2014, 21:29:10 »
і  зовсім  не смішно, бо так направду роблять профі, для покращення аеро на гонках. *dontknow*

і не тільки профі і не тільки для аеродинамики
літом по Тернополю бачив достатньо рагулів, шо зробить собі тату на нозі і розсікає з неголеними ногами

наприклад, якщо вже ходиш в качалку - або тренуйся в футболці з рукавами або голи під пахвами

нема чого своєю волоснею народ лякати
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline kvas8

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 140
  • Карма: +12/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 20.03.2014, 21:54:22 »
Бажаю приєднатись.

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 20.03.2014, 21:58:59 »
і  зовсім  не смішно, бо так направду роблять профі, для покращення аеро на гонках. *dontknow*
аеродинаміка аеродинамікою...а от рани краще заживають після асфальтової хвороби...)
Via est Vita

Offline Aelita

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 506
  • Карма: +155/-11
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 20.03.2014, 23:20:34 »
Теж дуже хочеться поїхати.) До якої дати можна зголошуватися?

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 21.03.2014, 00:01:37 »
Теж дуже хочеться поїхати.) До якої дати можна зголошуватися?
Я думаю ще тижня 2-3 маєш. Тут білети купляти не треба, слідкуй за тими хто погодився і все буде зрозуміло.  :)

Offline Aelita

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 506
  • Карма: +155/-11
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 21.03.2014, 08:16:17 »
Просто я вже давно не каталася на велосипеді. Треба час, щоб лапки згадали як крутити педальки.)

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #10 : 06.04.2014, 09:37:45 »
Є непереборне бажаня приєднатись до вас, не виходить по часу *dontknow*

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 06.04.2014, 16:17:39 »
Я би поїхав, але у мене авто-школа. І для чого мені та машина, коли два велосипеда є?

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 06.05.2014, 16:32:52 »
   Звіт нема писати натхнення, тому напишу коротко. 4 чоловіка маршрут проїхали повністю ~ 500 км ,
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=jjkmfelnguraywjx
техніка не підвела, тільки в Тараса чомусь 3 шприхи трісли на задньому колесі, але були відразу замінені і в мене порвався трос переднього перемикача.
До кордону доїхали своїм авто, і там прямо перед таможнею зліва є невелика автостоянка, ціна халява – 12 грн./сутки. Таможню проходили через пішохідний перехід, але через окремі двері, для інвалідних колясок . З таможнею проблем не було, поляки тільки поверхнево перевірили, чи не провозимо ми цигарки та алкоголь. З Польсько-Словацьким кордоном ще простіше там взагалі ніяких прикордонників нема, а всі приміщення перероблені на кафе і магазини.
Стан доріг після України просто в ідеальному стані, правда в Словаччині трохи гірше ніж в Польші. Рельеф виявився досить наближеним до Кримського, перевали по 300 м., і ще декілька на день, зробили поїздку зовсім не матрацною, за день проїзджали 90 – 120 км. Маршрут складав так щоб він максимально проходив через населенні пункти. Паперовою картою практично не користувалися, мали 2 ЖПСки з картами Європи, і запланований трек на них. Трек створював на сайті www.gpsies.com увімкнувши прокладку маршрута для велосипеда, це дозволило уникати автобанів.
По харчуванню – з собою мали бутерброди на 1-й день, далі все купляли в супермаркетах. В Словаччині ціни в Євро, і на процентів 40 вищі ніж в Польші. З собою варто мати невеликий запас солі і цукру, щоб там кілограмами не купляти, і як не дивно гречку хто любить треба везти свою, в Словаччині в Теско 0,5 кг. гречки знайшли в відділі дієтичного харчування за 2,5 Євро. Їсти готували на пропані, мали 2 пальника, вистачє з запасом 2 – 450 гр. балона на 4 чоловіка на 5 днів. Воду на сніданок і вечерю набирали в криницях, з гірських потічків, на автозаправках, просто просили в людей на подвір*ях і в крані в туалеті в супермаркеті. Ночували в наметах, проблем з цим нема ніяких, першу ніч навіть обнагліли, попросилися до людей на приватну ділянку, там в них на скошеній траві автофургон стояв, от ми біля нього намети і поставили.
5 днів погода була чудова, а от 6-й день почався з слабкого дощика, який потім перейшов в дуже сильний, і температура опустилась до +3. Тому вирішили закінчити маршрут в Закопаному, все одно їхали в суцільному тімані, під дощем і нічого не бачили. З закопаного вдалось виїхати до Кракова тільки автобусом і то тільки один шофер погодився взяти з роверами запакованими в чохли, 15 зл. Білет за людину в касу і 20 зл. за ровер на лапу шоферу. Далі з Кракова потягом до Перемишля, білет 45+9 зл. в спец вагон з відсіком для велосипедів(не вагон а мрія). В 2 ночі були в Перемишлі і далі 11 км під дощем з фонариками до кордону.
Фотки :
https://plus.google.com/photos/103806623069734481491/albums/6010300466631388017
« Останнє редагування: 10.04.2015, 15:17:55 від Avanar »

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 06.05.2014, 18:40:00 »
я не зрозумів - с Закопане до Кракова вдень мало не щогодини є потяги
щого ви ними не їхали?
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 06.05.2014, 20:40:53 »
Ми теж так думали, нажаль їх не виявилось, був тільки один до Катовіце.