Тема: 11-12 жовтня: Золоті водоспади.  (Прочитано 4628 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline helga lemberg

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 147
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« : 13.10.2008, 13:29:08 »
   Поїздка відбулася. Враження чудові :) і, головне, різноманітні. Бо мені оце, мабуть, вперше довелося стільки поїздити лісовими дорогами, потягати велосипед на собі і вперше приїхати на вокзал за 5 хв. до відправки електрички.   Красу, серед якої ми побували, думаю, найкраще відобразять фотографії :)(хіба би хто спромігся на високохудожній звіт...).

За деякий час буде трішки фото від Зомбі. І, звичайно, з нетерпінням чекаю фото і, бодай, коротеньких заміток від решти учасників поїздки :)

Offline helga lemberg

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 147
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 13.10.2008, 14:09:37 »
А ось і обіцяні фотографії від Зомбі: http://picasaweb.google.com.ua/helga.lemberg/2008#
« Останнє редагування: 13.10.2008, 18:22:29 від helga lemberg »

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #2 : 14.10.2008, 11:27:01 »
Після двох чудових вихідних на природі довелося одразу ж приступити до роботи.
Фотографії обробляються у проміжках вільного часу.
Але риску таки хочеться підвести, бо з"їздили цікаво і побачили те, чого шукали.



Так от за підсумками двох днів (на основі мого одометра):

 - загальна відстань склала - 116,55 км
 - загальна середня швидкість - 15,3 км/год
 - загальний час у дорозі - 7:37:43 год/хв/сек

Маршрут виконано із незначними змінами. Сподіваюся пізніше його промалюю на карті і теж викладу.

У подорожей восени виникають свої особливості. Вони вкрай обмежені часовими рамками світлового дня.
Плюс ми були затиснуті поїздами з двох боків. У перший день почали крутити педалі після 11 години дня.
Перестали їх крутити десь поза 19 год, коли вже було зовсім темно, особливо в окулярах мені. В такій порі ми якраз і доїхали до Язлівця і спустилися стрімкою дорогою до його центру. Цю ділянку я долав виключно на автопілоті.

Подальше просування в пошуках місця ночівлі, розкладання палаток і розпакування мотлоху з велосипедів, пошук дров і приготування вечері, її поглинання - все вже відбувалося глупої ночі - хоч в око стрель. Але всі крім мене були з ліхтариками, тільки я як лох - був без нього. :)



Наступного дня ситуація виглядала не набагато краще - виїхали десь коло 11 години.
А мали часу до 17 години - поїзд у Чорткові.

Доїжджаючи до Бучача бачимо що часу залишається вкрай мало, думаємо про запасний варіант із потягом з Бучача до Чорткова. Але він успішно провалюється - потяг вже поїхав. Тому не гаючи часу рухаємося якнайшвидже вже у Чортків.



Я другого дня їхав майже увесь час попереду групи, бо за той час, що вони мене доганяли намагався нафотографуватися досхочу і не затримувати цим усіх. Так що у Чортків я теж приїхав першим, дещо зазняв, поїхав на вокзал, сів у потяг. Вже перед самим відправленням приїхали решта. Ху - встигли...

Таким чином, тримаючи доволі високий темп, ми пропустили не оглядаючи Язлівець, Бучач, Чортків. Ну і багато часу пішло на підйом з одного каньйону у Ниркові лісом, потім зранку другого дня на спуск до кладки через Стрипу і на черговий підйом до Pусилова.
Та це не біда, бо головне, для чого планувалася поїздка, ми побачили - каньйон біля Ниркова і каскад Pусилівських водоспадів і то все у дійсно у "золоті".

« Останнє редагування: 14.10.2008, 11:41:30 від xlibes »
В наступному житті певно буду качкою...

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
В наступному житті певно буду качкою...

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #4 : 15.10.2008, 10:01:16 »
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 15.10.2008, 11:05:27 »
зїздили на відмінно! ставлю 5!