Тема: Пропав наш побратим і товариш!!!  (Прочитано 8364 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 21.01.2014, 11:35:27 »
Увага!!! В Польщі в м. Жешув пропав студент з України Бялко Андрій-Мирон(qwerty). Це мій хороший товариш, дехто із шприхалів його знає. 15 числа зранку вийшов на пари, але в університет так і не попав. До пошуків підключили місцеву поліцію. Є ймовірність що він поїхав із міста. Може ваші знайомі вчаться чи працюють в Польщі попросіть їх допомогти. Нехай роздрукують цей плакат і розмістять в своєму місті на зупинках або вокзалах. Буду дуже вдячний за будь-яку допомогу!!!! На афіші вказані телефони. Але якщо щось довідаєтесь то може зателефонувати і мені О96 73І 7973.

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 08.03.2014, 13:42:16 »
Dzisiaj około godziny 13. policjanci zostali zawiadomieni, że na terenie nowo budowanego domu w Kielnarowej znaleziono ciało mężczyzny. Policjantów zawiadomiła właścicielka posesji. Skierowani na miejsce funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie.

Wstępna identyfikacja wskazuje, że jest to ciało zaginionego w styczniu 20-letniego studenta z Ukrainy. Na miejscu policyjni technicy i śledczy pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie przeprowadzili oględziny. Wstępnie nie stwierdzono udziału osób trzecich. Trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności śmierci mężczyzny._______________________________________________________________________________________________________________________
 Сьогодні(07.03) біля  13-тої години поліцію було сповіщено, що на новобудові в м. Kielnarowej(практично Жешів) знайдено тіло чоловіка. Полісменів сповістила власниця новобудови. Направлені на місце посадові особи підтвердили інформацію.  Попередня ідентифікація указує, що є це тіло 20-літнього студента, що пропав в січні, з України. На місці поліцейські техніки і слідчий під наглядом прокурора з місцевої прокуратури в Жешуві провели огляд... (більше ніяких подробиць мені не відомо)
Знайдене тіло студента це Бялко Андрій-Мирон, який пропав 15 січня.  Йому було лише 20. Не зважаючи на те, що ми з ним були близько знайомі зовсім небагато, та він всеодно був з тих людей яких можна назвати другом! Надзвичайно добра і весела людина, він однією своєю присутністю піднімав усім настрій, він був душою нашою велокомпанії!  Вічна пам'ять нашому другу Андрію Бялко! Ти залишишся назавжди в наших серцях і спогадах! :'(
...

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 08.03.2014, 19:37:38 »
 :lipsrsealed: :(
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #3 : 09.03.2014, 20:38:41 »
Сергій, як так, є якісь подробиці? Реально я в ступорі.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 10.03.2014, 10:20:14 »
Ми тут усі в "ступорі" :(. Сьогодні мають їхати за ним у Польщу. Подробиць я не знаю.

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 10.03.2014, 13:42:17 »
..........так, Андрій був дуже доброю людиною! і батьки його дуже хороші люди........
якщо це повязано з подіями які відбувались зимою, а не іншими -  то він має бути зачислений до списку Героїв!....ну я так думаю.....
Операція "Квадрокоптер"!

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 12.03.2014, 19:44:40 »
.....народ, як нам повідомив A.F.C. з Підгайців,
 похорон нашого друга Андрія - Мирона Бялко (qwerty) відбудеться в Підгайцях - 13.03.2014 року (четвер) в 15:30.

...якщо хтось виявить бажання поїхати в Підгайці і віддати шану нашому Велопобратиму,
то завтра збираємось біля краєзнавчого Музею (в центрі) і в 11:45 і вирушаємо на Автобусну

Автобус Тернопіль - Підгайці в 12:30
Приїзд в Підгайці орієнтовно в 14:30
(за інформацією довідки автовокзалу)

Їдемо - я, Aelita, Vik , можливо ще хтось забажає - то підходьте!




Операція "Квадрокоптер"!

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 13.03.2014, 00:19:06 »
Ось остання тема створена ним на нашому форумі - http://shpryha.te.ua/index.php/topic,6682.msg47864.html#msg47864   вона ж - останнє повідомленя...
 Дуже шкода, ще б жити і жити.
Ти шо, з Тернополя приїхав???