Тема: 11 жовтня 2008. Тернопіль-Золовіч, або мандрівка туда і назад  (Прочитано 3658 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« : 12.10.2008, 11:33:48 »
Вчора рішили з Енді покататися біля міста, розімяти ноги. Слово-за-слово і рішили проїхатися трішки дальше, а потім те ДАЛЬШЕ плавно переросло в Золочів. Рішили що туди крутимо педалі а назад їдемо електричкою. Мда, правий був Зомбя, траса ця завантажена. Але тільки до Озерної, після Озерної сталося ДИВО, дорога стала широчезна і рівна як скло. Секрет цієї таємниці відркрився нам за пару кілометрів, дорогу розширювали і переробляли. Енді неміг мимо такого пройти і зазняв пару фотографій(чекайте  їх згодом). Після цього ми покотилися далі. В Зборові ми заїхали на ЖД вокзал і перевірили розклад поїздів. По наших підрахунках електричка з Золочева виїзджала десь в 14:40(як оказалось підрахунки виявились вельми точні), а на годиннику було 12:10. так що часу у нас було вище криші(до Золочева з Зборова 20 км) Ми собі потрішки і покотились. І якщо ще до Плугова дорога була вельми горбата то вже на ділянці Плугів/Зарваниця - Золочів можна було їхати без сильних напрягів. Доречі про дорогу, одразу видно де закінчуються межі різних управлінь доріг. Якщо при вїзді в Львіську область дорога миттєво стала покрита гравієм і ямками проти залитої бітумом у нас(хоча як то кажуть хрін редьки не солодший) то при вїзді/виїзді з Зарваниці я мало не сміявся.  Дорога собі йде середньої паршивості, а тут "раз" і стаж розмітка, ями пропадають, дорога розширюється, Це саме але у зворотньому порядку відбулося при виїзді з Зарваниці. Цю картину ми спостерігали ще пару раз.
 Прибувши в Золочів ми ще тіршки пошвендялись по місту і покотились на вокзал. По дорозі був один казус. Андрій підїхав до якогось дядька і спитав по українськи як проїхати до залізниці, дядько по російський йому пояснив і і сказав "пожалуста". На що ми з Енді одразу відреагували двома фразами(між собою в півголоса) я сказанув "і треба було пхатися в саме серце Галичини щоб до тебе говорили по російськи", а Енді видав перл "За пожалуста у нас можна в пику получити"  :D .
 А сама поїздка назад елекричкою відбулася без якихось подій, В 16 годині ми вже були в Тернополі і розпорощавшись на вокзалі розїхались по своїх справах.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 12.10.2008, 13:36:42 »
http://picasaweb.google.com/Andriy.chernov/2008_10_11_Zolochiv# хфотки (підписка на новини від друзів на пікасі робить дива :))

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #2 : 13.10.2008, 08:42:14 »
Молотки, що так як і ми не сиділи без діла.  :)
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 13.10.2008, 09:14:24 »
підписка на новини від друзів на пікасі робить дива :)

Сеанс вуличної магії від Віталька  :D

Ну що ж, фото побачили, розповідь почули - тепер відео :)

Намбер раз
Намбер два
Намбер три

Поїздка виявилась досить цікавою, але для мене трошки заважко далась, так як я два місяці не їздив на ровері :(
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #4 : 13.10.2008, 11:04:56 »
Наш Еразель безподобний, як завжди - на відео - він головний краєвид Львівщини :)
В наступному житті певно буду качкою...