Тема: 15 квітня 2007 року  (Прочитано 17048 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Zombie [Coffe]

  • Гість
« : 11.04.2007, 17:22:53 »
15 квітня 2007 року, в неділю, хтось прокинеться о шостій ранку, щоб встигнути зібратися на дизель-поїзд Тернопіль - Заліщики. Цей Хтось похапцем заталує в наплечник канапок і термос з чаєм, запхає у кишеню 20 грн, і на ровері  помчить на вокзал (бо вже запізнюється). На вокзал він приїде о 7-20, де його, під великим годинником, що висить над головним входом, будуть очікувати декілька товарищів і велосипедів. Всі вони зібрались або вирушити до Копичинець дизель поїздом - Тернопіль-Заліщики, що відправляється о 7.42 ранку.
Розіпхавши пасажирів, компанія позалазить  у вагони запхає з горем на половину ровери, і майже дві години розважатиме подорожніх піснями й плясками  в оплату за незручності.
Близько опів на десяту, компнія з полегшенням вдихне прохолодного повітря залізничної станції Копичинець. Звідки вирушить у вело-подорож у східному напрямку -  через Крогулець, Васильківці до Гусятина, а звідтам вздовж Збруча (річка) польовими дорогами до лісу, де з апетитом всі пообідають, вип’ють трошки пива, трошки соку, трошки чаю-кави, з’їдять канапок і поїдуть собі далі через Криків до Сидорова, а потім в Товстеньке Коцюбинці і знову в Копиченці. Підчас поїздки мандрівники двічі перетнуть Збруч (річка), позглядаються на церкви, костели, синагоги, що траплятимуться дорогою, полазять фортечними мурами замку у с. Сидорів, і близько 18-00 опиняться на залізничній станції Копиченці, де всі придбають квитки і  знову розважатимуть пасажирів поїзду Чортків-Тернопіль аж до 20-ої год. 38-и хв.   - до Тернополя.
Під час мандрівки подорожні з’їдять не менше як по дві канапки, вип'ють не меньше літра мінеральної води і проїдуть не менше 80 км на велосипеді і десь 5 км пройдуть пішки.

А хтось не прокинеться в неділю так рано. І нікуди не поїде, і буде цілий день втикати кніпки на телевізорі, на що безумовно має право громадянина України, підтверджене ще діючою конституцією.

Потяги:
Чортків-Тернопіль (пн,сб,нд) відправлення з Чорткова о 17:40, з Копиченець - 18:40 з Хоросткова 19-03; прибуття в Тернопіль 20-38.

Гусятин-Чортків відправлення з Гусятина - 17:39, прибуття в Копиченці 18:26.

Карта маршруту
http://shpryha.te.ua/zenphoto/albums/sydoriv/kopuch_gusyatin.png

« Останнє редагування: 13.04.2007, 15:33:23 від Zombie [Coffe] »

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #1 : 11.04.2007, 17:30:32 »
я хочу поїхати....

І хай тіки хтось спробує зупинити...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 11.04.2007, 17:43:40 »
будемо бачити. Якшо поїду то в дргуа одразу стрільну спальник. А то знаю я ваші поїздки. А так можливо буду.
 Можливо бо в суботу-неділю в Тернополі відбудеться всеукраїнський турнір по Що?Де?Коли?, і я маю там приймати участь як один з провідних тернопільських гравців 8). Але то все буде видно по настрою. Якшо підніметься багато людей то я теж чкурну з вами.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #3 : 11.04.2007, 19:20:25 »
Власне, не хтів казати, але то провідні тернопільські гравці підкинули нам ідею вивезти еразела кудась світ за очі, бо, казали, гра відповідальна - зайвий ризик ні до чого  :D

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #4 : 12.04.2007, 08:49:01 »
Гарно змальована перспектива катнутися кудись на вихідні. Гарно пророблено маршрут і пораховано кількість провізії, яку доведеться вжити. Але мушу то всьо спохабти одним словом - НІ. Мене там не буде. Думаю цього ніхто не помітить.
А внеділю зранку я таки прокинуся. Але до телевізора я і близько не підійду.
І ще: як будете бачити гарне сміття на шляху можете сфоткати - до статті приліпимо. Я думаю, що підміни тернопільського сміття іншим сміттям ніхто не помітить на знимках.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Sonce

  • Головний модератор
  • Старожил
  • *
  • Повідомлень: 436
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 12.04.2007, 09:45:08 »
і я приєднуюсь до поїздки.... :) Давно вже хочу в Сидорові побувати...
Life is good...Life is great...Life is sow beautiful....

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #6 : 12.04.2007, 09:56:12 »
Власне, не хтів казати, але то провідні тернопільські гравці підкинули нам ідею вивезти еразела кудась світ за очі, бо, казали, гра відповідальна - зайвий ризик ні до чого  :D
І яка ж ... це зробила?
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 12.04.2007, 10:33:39 »
Еразел - пропоную свій моск вийняти і запхати в бутель зо спиртом і залучити його До "ЩО? ДЕ? КОЛИ?" - а боді нехай крутить педалки разом з нами - ми обіцяємотобі що не будемо ображати твоє боді - а будемо всяко підтримувати і не будемо навантажувати його високоінтелектуальними розмовами.

Offline wolf

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 105
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 12.04.2007, 12:22:38 »
запхає у кишеню 20 грн
 польовими дорогами до лісу Підчас поїздки мандрівники  позглядаються синагоги,  і близько 18-00 опиняться на залізничній станції Копиченці, де всі придбають квитки і до 20-ої год. 38-и хв.   - до Тернополя.
Під час мандрівки десь 5 км пройдуть пішки.
останнього разу сильно шкодував що взяв лише 35 юанів, треба було на 100 більше
з синагогами - повний обман) не було минулого разу синагоги і знов не буде!
полОві дороги по лісу - це зовсім не те, що подумали непосвячені. Я пояснити не годен, бо як викреслити всі мати, буде суцільний прочерк
хіба що число 5 треба в ступінь піднести, тоді буде близько до реального кілометража по лісі
я так зрозумів, що бус з тернополя буде в копиченцях з 18-00 чекати роверистів, а після 20-38 поїде вишукувати їхні трупи по навколішніх лісах :D
полоса неудач заканчивается там, где начинается территория кладбища

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #9 : 12.04.2007, 13:09:54 »
3 Так говорив Господь Бог: Горе на пророків безумних, що ходять за своїм духом та за тим, чого не бачили!
Книга пророка Єзекіїля 13.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #10 : 12.04.2007, 13:35:48 »
Власне, не хтів казати, але то провідні тернопільські гравці підкинули нам ідею вивезти еразела кудась світ за очі, бо, казали, гра відповідальна - зайвий ризик ні до чого  :D
Ага точно, тільки  він не відповідає, як здавалось би,  а  запитує строгим голосом в мікрофон, як Ворошилов просто :)
« Останнє редагування: 12.04.2007, 13:40:09 від Zombie [Coffe] »

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 12.04.2007, 14:19:34 »
а шо буде дух Ворошилова в Тернополі на грі? якшо так то який в кебену ровер - гайда на "Що?Де?Коли?"

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 12.04.2007, 15:42:01 »
о, тут місцевий ведучий також дюже колоритна особа. до кінця кожної гри 97 % гравців починають його тихо ненавидіти. дивно, як він умудряється завжди тримати такий стабільний резульатат?:) 

Offline udav

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 120
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 2 колеса возять душу!!!
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 12.04.2007, 16:02:11 »
Ох і класний ви маршрут затіяли але шкода що я незможу з вами, в мене в суботу КВН в якому я беру участь і ще коліно не повністю відновилось після Сатанова боюсь що невкручу за вами хочу спершу дома потестувати його, та й евакуатор ближче. Всім хорошої подорожі, круглих колес, незабутніх вражень!

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #14 : 12.04.2007, 16:22:32 »
полОві дороги по лісу - це зовсім не те, що подумали непосвячені. Я пояснити не годен, бо як викреслити всі мати, буде суцільний прочерк
хіба що число 5 треба в ступінь піднести, тоді буде близько до реального кілометража по лісі

Вам, пане Вовче,  в тему про шкоду паління треба. Гарно відлякуєте :)
Не рекомендував би нічого ні в яку стЕпінь не підносити (ступінь теж ні дочого, то не ракета :) ).
Я б сказав шо польові дороги вони і є польові дороги, бо в полі; а ровер на то і ровер щоб ним їхати і тут непосвячені мають розуміти те ж саме шо посвячені, хіба відчути кожному треба по іншому - тому і їздимо....

А  про гривні - фе, меркантильність... можу навіть запропонувати організувати сраховий фонд з членських внесків, з якого члени будуть черпати фінансову стабільність  в кризових ситуаціях. Але це нічого не вирішить... я так думаю...