Тема: Трубки vs Клінчера  (Прочитано 4099 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 11.01.2014, 19:26:23 »
Постало питання шо вдягати на колеса на цей сезон...в планах не менше чим 5к км....доволі погані карпатські дороги та хороший асфальт...
Ціна питання 300-400 грн за обидві покришки....звичайно бюджет малуватий так як хочу надійну і витривалу покришку яка б не проколювалась на кожному гострому камінці....і важила до 225 грам...
Шукав багато між клінчерними покришками...наразі оприділився з вибором Michelin Lithion 2...вага 230 грам...ціна за пару ~ 350 грн...
Але тут мені на очі попалась така штука...якої і раніше не зустрічав...Клінчерна Трубка!!! це якби нормальна трубка...тільки для клінчерних ободів...тобто наскільки я зрозумів...для таких з бортом як в більшість нормальних людей...тобто саму трубку клеїти не прийдеться...хоча для надійності варто було б вмазати трішки клею))...її вага 335 грам...качається до 12 атм!!!! :o і розмір там 21с...тобто котити має гарно...вартість така сама до 350 грн...

і так...виникло питання...що буде краще...і практичніше...і якшо брати марафонські дистанції...чи чули хтось шось про проколюваність трубок? менша...більше....і т.д....
прошу Вашої поради!)
Via est Vita