Тема: вітаємо Еразела...  (Прочитано 7085 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Sonce

  • Головний модератор
  • Старожил
  • *
  • Повідомлень: 436
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 04.10.2008, 20:55:14 »
вітаю Еразела з придбанням нового коня...хай служить тобі вірою і правдою...і ще раді тебе будемо бачити в рядах кроскантрійщиків ... :) :) :)
Life is good...Life is great...Life is sow beautiful....

Offline rozdobko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 119
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 04.10.2008, 21:26:38 »
ура-ура-ура, приєднуюсь до привітань, хай тебе береже тормоз , і підтримує вітер :-)) o^-o

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 05.10.2008, 10:14:01 »
Ага, на рахунок вітру і тормоза. Вчора з Сонцем вночі гнав по набережній, розігнався так що аж вітер у вухах свистів. А от перед клятими гіляками не встиг затормозити, висять там такі переде поворотом до церкви. Ліву руку подер об них, ледь з велосипеда не злетів. Добре що хоч вени не порвало бо удар якраз прийшовся на внутрішню сторону ліктя. Ввечері руку ледве згинав, бо все було добряче подерте, болячу дуже руку згинати було. Але до ранку ніби пройшло. Правда я ввечері провів дезінфекцію горілкою, може воно й помогло.
 А якшо по ділу то велосипедом цілком задоволений. Бритва. Летиш на ньому так що аж вітер у вухах свистить. Єдине що мені очі муляє то це колеса. Там стоять 28 сліки тонкі, здається навіть тонші чим у Хлібця. Якось піся моїх 26*2,4 воно виглядає аж занадто тендітним, страшно за них. Вчора дурки раді поставив порчд РокМашину і цього гібрида. Мда, я й не підозрював що РМ така танкообразна. Правду люди кажуть, все пізнається в порівнняні.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 05.10.2008, 13:07:27 »

Offline rozdobko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 119
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 05.10.2008, 14:04:25 »
слух, мені мабуть не треба писати, ще мене звинуватиш в пророцтві або ворожінні  >:D

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #5 : 05.10.2008, 14:33:30 »
Я нетак виразився. Я не те щоб НЕВСТИГ затормозити, я ВЗАГАЛІ в темноті тих гілок небачив.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline CepKo

  • Кшатрій
  • Користувач
  • ***
  • Повідомлень: 96
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 07.10.2008, 13:20:45 »
приєднуюсь до теми, себто вітаю
і в продовження теми:
ті гілки - зло! я в темноті одного разу їх побачив за 2 метри то встиг пригнутися (швидкість була не велика), але рюкузак подер... требуде при нагоді відпиляти/відламати цю товсту гілку, бо тонкі не сильно заважають. а то там і очі вибрати можна

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #7 : 07.10.2008, 14:13:09 »
Підтримую. Рука досі докінця не зажила. так що це мені як нагадування про ті кляті гілки. Якщо на днях буде сухо то тре буде ввечері приїхати спиляти.Ввечері щоб народ не сильно возмущався. Нашим людям дай тікльи привід потеліпати язиками, всі вуха про__уть.
 На своїй РМ встигав пригнутся бо швидкості не великі і сижу я нище. А тепер бачу що спиляти таки треба, бо думаю то не останній випадок з тими гіляками. Але одне питання. Куда потім ті гілки викидати?
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #8 : 07.10.2008, 14:21:38 »
На проїжджу частину їх тре викинути, щоб точно піз##хів зловити за таке браконьєрство. :)
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #9 : 07.10.2008, 16:49:43 »
Та я серйозно. Спиляти треба.Але вот куда викидати гілки. Хіба шо давайте в 11 ночі приїдемо і тихо спиляємо. Якраз народу небуде, мона буде спокійно спиляти.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.