Тема: допоможіть зі збором роверка  (Прочитано 46958 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 16.12.2013, 13:56:06 »
Чим більше читаю тим більша паніка охоплює мене. Як я поняв, барабан на 7 зірок коротший від барабана на 5 мм під 8-9 зірок, тобто маючи касету на 8 зірок, я не зможу її впихнути на свою втулку, де стоїть касета на 7 зірок. Виходить під заміну попадає як мінімум втулка + перешприхування колеса. вичитав що і каретка також повинна бути розрахована під 9 швидкісну касету, а під квадрат таких майже не знайти, тобто це ще як мінімум 600 гривень  :roverbike: та і ланцюг новий потрібен під 9 швидкостей... добре хоть зима ще не скоро закінчиться, час ще є на обнову. Жінка точно з дому вижене разом з тим ровером  :D

чи поки що не міняти нічого, просто поставити задній переклюк і користуватись касетою на 7 зірок  *inspiration*
« Останнє редагування: 16.12.2013, 14:14:27 від mix_g »

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 16.12.2013, 14:46:37 »
А тепер питання: манетки з переклюком і касетою на 8 зірок будуть нормально функціонувати?

 Неа. Крок манетки на 9 не співпаде з кроким касети на 8.
 Наразі моя порада така - якщо обід ще новий міняти задню втулку обов'язково, скоріш за все і шприхи доведеться міняти. Бо трансмісія на 7 аж ніяк не пасує тому початку який покладений. Далі вже вирішиш 8 чи 9.
 
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 16.12.2013, 15:15:13 »
втулка QUANDO KT-SR6R з 36 отворами, обід alexrims dp17, все нове, відносно. Купляв десь посеред вересня цього року. Втулка обійшлась в 450 гривень, надіюсь зможу її продати не сильно втрачаючи в різниці цін після продажі...

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 16.12.2013, 16:32:47 »
втулка QUANDO KT-SR6R

 Блін, я думав там якийсь базар. Нічого не треба міняти, нормальна втулка під 8/9 шв. Правда переплатив "трохи". 
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 16.12.2013, 18:07:30 »
Блін, я думав там якийсь базар. Нічого не треба міняти, нормальна втулка під 8/9 шв. Правда переплатив "трохи".
Переплатив - то точно, продавець очі "замилив"  говорив що вона "нєвбиваєма" от і взяв ту втулку. Але є одне "Але",  глянути чи то точно та модель що я написав - неможу, бо треба зняти касету, а без спец інструмента цього не зробити  :'( коли купив ту втулку то ніби правильно переписав модель, але все це було на швидкоруч, міг і помилитись, тай "меня терзают смутные сомнения" на втулці стоїть касета на 7 зірок, ой боюсь щоб туда часом не встане касета на 9 зірок
Вже напевно мозги вам трохи запарив  :merlin:  отже ситуація така, маю задне колесо(покришку з камерою зніму) на втулці касета на 7 зірок, і маю ще одну касету на 8 зірок, щоб підтвердити що втулка на 8-9 зірок мені потрібно зняти касету і поставити ту другу на 8. Панове, виручайте, хто поможе зняти касету ?  ::)
« Останнє редагування: 16.12.2013, 18:23:18 від mix_g »

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 16.12.2013, 19:48:14 »
Вже напевно мозги вам трохи запарив

 Нічо не запарив, і можна вже без ви.

 Ти з Тернополя? Я живу на бульварі Данила Галицького, як маєш бажання то під'їзджай з колесом.

 О67 3О4 79 б2
 Обб 777 О7 ЗІ
Вітя 
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 16.12.2013, 19:57:49 »
Вирішив хоча би візуально порівняти свою втулку зі всіма втулками QUANDO. Зайшов на офіційний сайт, візуально дуже схожа на ось цю http://www.ktgroup.net/kt_sr6r.html тільки там жовтого кольору а в мене чоного, і написи збігаються і форма точно така сама. Надіюсь це вона і є, тре депресію зняти  :russian:
Але от тоді як можна було запхати і закрутити касету на 7 зірок в ту втулку? Доречі недавно ще раз оглядав колесо, виявляється там вони не щільно сидять, є люфт в самій меншій зірці, і решту 6 зірок всі разом рухаються, таке враження що та гайка, яка прикручує касету, не до кінця закручена. Зара на ютуб відео залию, покажу.

Нічо не запарив, і можна вже без ви.

 Ти з Тернополя? Я живу на бульварі Данила Галицького, як маєш бажання то під'їзджай з колесом.

 О67 3О4 79 б2
 Обб 777 О7 ЗІ
Вітя 

Я теж з Тернополя, але живу в Березовиці, я завтра зранку їду з жінкою на базар по штучну ялинку, надіюсь в обід вже буду вдома, тоді передзвоню тобі і якщо будеш мати бажання і час то зустрінемось, я би з колесом під'їхав до тебе.
мій тел. 0687290328
« Останнє редагування: 16.12.2013, 20:58:40 від mix_g »

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 16.12.2013, 20:31:10 »
ось так приблизно сидить та касета
[spoiler]DSCF3294
DSCF3295
DSCF3296[/spoiler]

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 16.12.2013, 20:54:47 »
Думаю що зажимній гайці не вистачило різьби щоб затиснути касету на барабані, ніби все сходиться.

 
Я теж з Тернополя, але живу в Березовиці, я завтра зранку їду з жінкою на базар по штучну ялинку, надіюсь в обід вже буду вдома, тоді передзвоню тобі і якщо будеш мати бажання і час то зустрінемось, я би з колесом під'їхав до тебе.
мій тел. 0687290328

 Ок. Дзвони.
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 19.12.2013, 19:26:26 »
Весь рік я був чемний, тому Миколай мені приніс задню перекидку срам х7 і касету срам ПҐ970, залишилось то все зібрати. Ще тільки парочку ланцюгів прикупити під 9 зіркову касету, ніхто не знає чи такі є на базарі і в яку ціну?

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 19.12.2013, 22:50:08 »
Ще тільки парочку ланцюгів прикупити під 9 зіркову касету, ніхто не знає чи такі є на базарі і в яку ціну?

 Кхе-кхе!!!

 Можу порадити - http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtopic.php?f=44&t=95749&p=1118095&hilit=KMC+X9#p1118095
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 21.12.2013, 18:10:57 »
Зібрав я ровер, залишилось тепер тільки дрібниці, купити нові педалі, ріжки на руль та ще зо 2 ланцюги. Ще цікавить один момент, коли на передніх зірках ланцюг на самій більшій зірці і взаді також на самій більшій(знаю що так їздити не можна, великий перекос ланцюга) то ланцюг взагалі не повинен тертися об передню перекидку? Така сама ситуація коли спереду ланцюг на самій меншій зірці і взаді на самій меншій зірці. Чи це нормально при такому розташуванні ланцюга, тертя його ж об передню перекидку?

П.С. майже не тре, просто коли з великим зусиллям крутити педалі - тоді чути як тре об перекидку, але думаю то не критично  :)
Ще скажіть, з власного досвіду, які педалі краще брати, я схиляюсь до звичайних платформ, але постає питання, на шариках чи на закритих підшипниках, нові на промпідшипниках приблизно 300 грн(+в придачу ще 2 запасних підшипника) чи краще на насипних підшипниках приблизно в 120 гривень нові?
« Останнє редагування: 21.12.2013, 19:00:25 від mix_g »

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #42 : 21.12.2013, 19:39:45 »
А я тільки зараз звільнився. Думав дзвонити до тебе, але побачив твій допис. Вибачай що не зміг допомогти, напряг по роботі.
 
Ще цікавить один момент, коли на передніх зірках ланцюг на самій більшій зірці і взаді також на самій більшій(знаю що так їздити не можна, великий перекос ланцюга) то ланцюг взагалі не повинен тертися об передню перекидку? Така сама ситуація коли спереду ланцюг на самій меншій зірці і взаді на самій меншій зірці. Чи це нормально при такому розташуванні ланцюга, тертя його ж об передню перекидку?
Так, цілком нормально.

На рах. педалей, можна брати і на шариках, якщо за ними гарно доглядати будуть бігати.
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 22.12.2013, 11:37:42 »
vit  *tramplin* сьогодні випробував свій ровер на невеличкій відстані, десь приблизно 4-5 км. Все добре, тільки залишилось правильно відрегулювати переключель передній і жгутиками попричіпляти рубашки тросів, щоб не стукались об раму, тепер головне літа дочекатись  *beach*

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 22.12.2013, 17:17:14 »
Щойно закінчив ще один тест драйв загальною довжиною 27 км. Після 10 кілометра прийшлось ставати і дотягувати лівий шатун, так і норовить відкрутитись і відлетіти, він зараза все в мене відкручується, напевно тому попередній власник міняв саме лівий шатун. Ще замітив, що обов'язково потрібні болотніки, без них ніяк, в ще більш мокру погоду, в мене морда напевно була би вся в болоті. Ще потрібно чіпляти сам захист на ноги вилки, щоб менше болота там налипало, ну і захист від ланцюга на раму, також болотом припадає.

П.С. Ось що відбувається зі задньою втулкою, навіть не знаю що тепер робити, забити болт і їздити доки не вгроблю її чи вже міняти
DSCF3307
З камери добре не видно, але на малих оборотох чітко видно як касета ходить не по рівній осі, ніби на стику барабана і самої втулки чуть вигнута вісь.
« Останнє редагування: 22.12.2013, 18:57:17 від mix_g »